Cene → Slatkiši i žitarice → BISKVIT ORANGE 300 GR TRIJUMF
BISKVIT ORANGE 300 GR TRIJUMF
Pakovanje 300 g 6 prodavnica Barkod 8606028741608
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
633,30 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din633,30 din/kg
-
192,90 din207,00 din643,00 din/kg+2,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din666,33 din/kg+9,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,99 din733,30 din/kg+30,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta236,00 din786,67 din/kg+46,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta239,99 din799,97 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 189,99 | 213,50 |
| 01.09.2026. | 189,99 | 213,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BISKVIT ORANGE 300grCash & Carry Plus
- BISKVIT ORANGE 300GEuro Ša M
- BISKVIT ORANGE 300G TRIJUMFMedius
- BISKVIT ORANGE 300 GR TRIJUMFTrlić
- ORANGE BISCUIT 300G "TRIJUMF"VP Dima
- BISKVIT ORANGE 300GR TRIJUMF STANICZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −39 % po kg
Orange biskvit MS keks 500 gr
- Svetofor194,10
- Mere210,00
388,20 din/kg - −26 % po kg
Biskvit Rio cakes Orange 450g Vekic NVX 8
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet228,00
466,64 din/kg
−15 % po kgBiskvit ORANGE 0500 SL
- Aleksandrović269,99
- Trnava Promet309,00
- Euro Ša M322,00
+8 prodavnica539,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%BISKVIT JAFFA 300G
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+35 prodavnica733,30 din/kg
−29%BISKVIT CHOCO BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trlić%49,99
- Trnava Promet52,00
+34 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%BISKVIT DESERT NARANDŽA MILKA 147G
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−24%BISKVIT JAFFA 150G
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%BISKVIT MLEČNI BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−24%BISKVIT MILK CHOCO JAFFA 158G
- Čutura%129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+24 prodavnice822,72 din/kg
−24%BISKVIT ČOKO MOJA KRAVICA 145G
- Medius%199,90
- Aman%209,99
- Cash & Carry Plus209,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−30%BISKVIT MILK O LALA 35G
- Cash & Carry Plus34,99
- Fortuna Market%34,99
- RIČ%34,99
+23 prodavnice999,71 din/kg












