Cene → Slatkiši i žitarice → Choco banana SL 144g

Choco banana SL 144g
Pakovanje 144 g 5 prodavnica Barkod 8600946963975
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.041,60 din/kg
Najskuplje je 238,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din1.041,60 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta166,17 din1.153,96 din/kg+16,18 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta179,99 din1.249,93 din/kg+30,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta204,99 din1.423,54 din/kg+55,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta238,99 din1.659,65 din/kg+89,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 149,99 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 179,99 |
Promene cene
- BB Trade 29.09. 166,16 → 166,17 din +0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COK BANANICA SL 144GBB Trade
- CHOCO BANANA RASTAVČutura
- Choco banana SL 144gMega Maxi
- CHOCO BANANICA 144GSunce (Qvattro)
- SL KREM BANANICE 144gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%CHOCO ROCKY RICE MLEKO 18G BENLIANFOOD
- Aleksandrović24,90
- BB Trade36,97
- Idea · Mercator · Roda%39,99
+6 prodavnica1.383,33 din/kg
CHOCO POINT blister 20g
- Prima22,00
- Cash & Carry Plus24,99
- VUM25,99
+7 prodavnica1.100,00 din/kg
CHOCO BISCUIT BELA COKOLADA 125G
- Aleksandrović159,99
- Euro Ša M161,00
- Sunce (Qvattro)166,99
+5 prodavnica1.279,92 din/kg
CHOCO ROCKY RICE JAGODA 18G BENLIANFOOD
- Aleksandrović24,90
- RIČ44,99
- Idea · Mercator · Roda45,36
+3 prodavnice1.383,33 din/kg
−78%Chocollama BEOGRAD VEGAN DARK CHOCO.100g
- BB Trade%99,99
- Idea · Mercator · Roda432,00
- dm449,00
999,90 din/kg
−75%Chocollama MADAME CRNA ČOKOLADA 100g
- BB Trade%99,99
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda405,00
999,90 din/kg
Choco kuglice Emma 250g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi117,99
- Shop&Go122,99
399,96 din/kg
Choco cips Excellent 150g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go544,00
3.626,67 din/kg









