Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.340 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−24%Corn Flakes Choco O Clock 200 g
- Super Vero%170,99
- Trnava Promet180,00
- Sunce (Qvattro)182,99
+6 prodavnica854,95 din/kg
Krem Waltz 500 g Kakao
- Aleksandrović199,99
- Medius299,74
- Cash & Carry Plus299,98
+6 prodavnica399,98 din/kg
Bar bez Glutena sa Brusnicom Granum 30 g
- Senta Promet68,84
- Aksa79,00
- Univerexport80,48
+6 prodavnica2.294,67 din/kg
Pahuljice Organske Ovsene Flory 300 g
- dm265,00
- Maxi Online · Mega Maxi265,99
- Aksa269,00
+5 prodavnica883,33 din/kgPraline Kocka Lilly 255 g
- Soulfood99,99
- Cash & Carry Plus119,99
- Mere123,90
+6 prodavnica392,12 din/kg
Pahuljice od Polbe Slavuj 300 g
- Idea · Mercator · Roda233,55
- Super Vero245,99
- Senta Promet249,99
+4 prodavnice778,50 din/kg
Proso bez Glutena Oljušteni Slavuj 300 g
- Europrom99,90
- VP Dima121,00
- Super Vero124,99
+6 prodavnica333,00 din/kg
Heljda bez Glutena Propržena Slavuj 300 g
- Aleksandrović179,99
- RIČ179,99
- Senta Promet179,99
+6 prodavnica599,97 din/kg
Heljda bez Glutena Sirova Slavuj 300 g
- RIČ199,00
- VP Dima221,40
- Super Vero224,99
+6 prodavnica663,33 din/kg
Keks bez Šećera Spelta Jabuka Dren 150 g
- Idea · Mercator · Roda264,00
- Super Vero264,99
- BB Trade279,97
+4 prodavnice1.760,00 din/kg
Paketić NG 75 g Sweet Choice
- Univerexport249,99
- BB Trade269,96
- Idea · Mercator · Roda299,99
+4 prodavnice3.333,20 din/kg
−13%Puter Protein Kikiriki Čokolada Sweetfit 32 g
- Super Vero%134,99
- dm139,00
- Cash & Carry Plus144,99
+6 prodavnica4.218,44 din/kg
Čokoladne Praline Uskršnja Piramida S.Choice 60 g
- Prima129,90
- Europrom199,90
- Medius199,99
+6 prodavnica2.165,00 din/kg
−9%Kaša Protein Crna Čokolada Sweet Fit 80 g
- Aksa169,00
- Super Vero%178,99
- dm189,00
+6 prodavnica2.112,50 din/kg
Mozart Kugle Kesica 231 g Bela Cokolada
- Transkom 94559,00
- Euro Ša M585,00
- Cash & Carry Plus599,99
+6 prodavnica2.419,91 din/kg
KDV Meki Vafl Visnja 120 g
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Mikromarket119,99
+6 prodavnica808,33 din/kg
Snickers Creamy 36,5 g
- Senta Promet94,99
- BB Trade99,97
- VUM99,99
+6 prodavnica2.602,47 din/kg
−8%Moravka Musli Tropik 250 g
- Prima%149,90
- Aleksandrović159,99
- Mikromarket159,99
+6 prodavnica599,60 din/kg
NS Bomi Super - Desert Kokos 300 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet168,00
- Tekijanka175,47
+6 prodavnica499,97 din/kg
Eti Browni Chocolate 35 g
- Mikromarket70,00
- VP Dima79,90
- Cash & Carry Plus89,99
+6 prodavnica2.000,00 din/kg- −19%
Lizalica POPS DUO sa zvakom 20g Durukan 80
- Idea · Mercator · Roda%15,00
- Cash & Carry Plus16,99
- Trnava Promet18,00
+4 prodavnice750,00 din/kg Bombone HERBA alpin mint 48g Podravka 20
- Trnava Promet58,00
- RIČ59,99
- Šumadija Market64,00
+6 prodavnica1.208,33 din/kg
−37%Bombonjera Merci Winter 250 g Storck
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Metro899,00
- Trnava Promet900,00
+4 prodavnice2.480,00 din/kg
Bombone Pure Love Nugat I Karamela 500 g
- Mere264,90
- Transkom 94299,90
- Sunce (Qvattro)309,99
+6 prodavnica529,80 din/kg
Komprimat pepermint 0027 Vitaminka 24
- Europrom24,90
- Trnava Promet25,00
- BB Trade27,97
+6 prodavnica922,22 din/kg
Zvaka CUNGA LUNGA tutti frutti 15g 24
- Cash & Carry Plus24,00
- Trnava Promet24,00
- RIČ24,99
+6 prodavnica1.600,00 din/kgAlva classic 0100 Rosal 16
- Euro Ša M77,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet82,00
+6 prodavnica770,00 din/kg
Cokolada crunchy mleko 0100 Pionir 36
- Trnava Promet83,00
- Aleksandrović89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+6 prodavnica830,00 din/kgMusli Classic 200 g Unac BB
- Trnava Promet69,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market79,99
+6 prodavnica345,00 din/kg
Razane Pahuljice 250 g Unac
- Trnava Promet52,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Fortuna Market62,99
+6 prodavnica208,00 din/kg
Unac Corn Flakes Nemacki 250 g
- Trnava Promet143,00
- Cash & Carry Plus144,99
- Fortuna Market154,99
+6 prodavnica572,00 din/kgKrem Tabla Gold 100 g Bela
- Trnava Promet42,00
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market44,99
+6 prodavnica420,00 din/kg
Eurokrem blok Milky 0100 Takovo 30
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet89,00
- Aleksandrović99,99
+6 prodavnica799,90 din/kg
Bombone Lešnik Karamela 800 g Pionir
- Cash & Carry Plus699,99
- Trnava Promet725,00
- Aroma849,99
+6 prodavnica874,99 din/kg
−20%Bombone ICE mentol supermint 0100 Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
−20%Bombone ICE mentol eucaliptus 0100 Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
Ratluk Orah 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
Ratluk Orah 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Transkom 94199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk Ruza 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
Ratluk Ruza 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kgSimka Pistaći Krem 13% Pistaća 350 g
- Cash & Carry Plus459,99
- Europrom469,90
- Trnava Promet505,00
+6 prodavnica1.314,26 din/kg
Napolitanke Medene lesnik 0160 Pionir 21
- Cash & Carry Plus81,99
- Trnava Promet83,00
- Aleksandrović89,99
+6 prodavnica512,44 din/kgMilka&Oreo 924 g Vap Ranac
- Aleksandrović1.199,99
- Aman1.699,99
- Cash & Carry Plus1.749,99
+6 prodavnica1.298,69 din/kgKokos Kiflice 200 g Trijumf
- Tekijanka181,41
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus184,99
+6 prodavnica907,05 din/kg
Cokolada SMILIES hazelnut cream 94g 18
- Luki119,90
- Trnava Promet146,00
- Cash & Carry Plus149,90
+6 prodavnica1.275,53 din/kg
Krem tecni AMORETI posni 0200
- Aman149,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet150,00
+6 prodavnica749,95 din/kgMedenjak 400 g Ženeva
- Trnava Promet152,00
- Euro Ša M155,00
- Luki159,90
+6 prodavnica380,00 din/kg- −13%
Vanilice 400 g Trijumf
- Gomex184,80
- VUM%199,00
- Trnava Promet222,00
+6 prodavnica462,00 din/kg































