Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Lubenica Vidal 90 g

Bombone Gumene Lubenica Vidal 90 g
Pakovanje 90 g 8 prodavnica Barkod 8413178402729
119,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
1.333,22 din/kg
Najskuplje je 158,06 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,99 din1.333,22 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula119,99 din1.333,22 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd133,50 din1.483,33 din/kg+13,51 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta133,50 din1.483,33 din/kg+13,51 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta133,50 din1.483,33 din/kg+13,51 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta139,00 din1.544,44 din/kg+19,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta139,99 din1.555,44 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 142,04 – 161,27 din158,06 din1.756,22 din/kg+38,07 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aksa · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 119,99 | 133,50 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 133,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Vidal gumene bombone lubenica 90gAksa
- GUMENE BOMBONE VIDAL LUBENICA 90grCash & Carry Plus
- BOMBONE GUM LUBENICA 90G VIDALIdea, Mercator, Roda
- Bombone gumene lubenica Vidal 90gMega Maxi
- Vidal lubenica gumene bombone 90g #20 Mercata VRIČ
- BOMBONE GUMENE LUBENICA VIDAL 90GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −48 % po kg
Bombone Gumene Lubenica Sweeto 80 g
- Euro Ša M55,00
- Univerexport99,99
687,50 din/kg - −58 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −58 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg










