Cene → Slatkiši i žitarice → Keks bez Šećera sa Krem Filom Gullon 210 g

Keks bez Šećera sa Krem Filom Gullon 210 g
Pakovanje 210 g 9 prodavnica Barkod 8410376044393
346,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.652,33 din/kg
Najskuplje je 455,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
346,99 din1.652,33 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd348,30 din1.658,57 din/kg+1,31 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta348,30 din1.658,57 din/kg+1,31 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta348,30 din1.658,57 din/kg+1,31 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta369,99 din1.761,86 din/kg+23,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta379,00 din1.804,76 din/kg+32,01 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta455,99 din2.171,38 din/kg+109,00 din
-
455,99 din2.171,38 din/kg+109,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta455,99 din2.171,38 din/kg+109,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 346,99 | 359,15 |
| 01.09.2026. | 346,99 | 359,15 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- gullon TWINS kakao keks sa krem fil.210gdm
- KEKS SENDVIČ KAKAO KR GULLON 210GIdea, Mercator, Roda
- CokoKeks sa krem fil.bez sec.Gullon 210gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- KEKS ČOKO SA KREM FILOM BEZ ŠEĆERA 210GR GULLONSuper Vero
- KEKS BEZ ŠEĆERA SA KREM FILOM GULLON 210GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg











