Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mini Metro Ulker 30 g

Čokolada Mini Metro Ulker 30 g
Pakovanje 30 g 10 prodavnica Barkod 8690504135555
31,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.066,33 din/kg
Najskuplje je 51,87 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
31,99 din1.066,33 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta38,07 din1.269,00 din/kg+6,08 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta39,90 din1.330,00 din/kg+7,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta39,99 din1.333,00 din/kg+8,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta41,00 din1.366,67 din/kg+9,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta43,80 din1.460,00 din/kg+11,81 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta43,88 din1.462,67 din/kg+11,89 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd44,00 din1.466,67 din/kg+12,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta45,00 din1.500,00 din/kg+13,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 49,99 – 57,99 din51,87 din1.729,00 din/kg+19,88 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 31,99 | 42,40 |
| 01.09.2026. | 31,99 | 42,40 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADICA METRO 30GAroma, City
- BAR COK METRO 30GBB Trade
- COKOLADA METRO 30gr ULKERCash & Carry Plus
- METRO COKOLADA 30GREuro Ša M
- PROFI.METRO COKOLADA 30GRMikromarket
- COK.METRO 30G ULKERSenta Promet
- Metro cokolada 30grŠumadija Market
- METRO COKOLADA 30G 24#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgČokolada Mini Nugat i Karamela Super 40 g
- Cash & Carry Plus21,99
- Univerexport29,81
- Prima30,00
+2 prodavnice549,75 din/kg
−37 % po kgČokolada Mini Višnja Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Trnava Promet34,00
- Euro Ša M37,00
+14 prodavnica666,67 din/kg
−37 % po kgČokolada Mini Suvo Grožđe Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−21%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg
−25%Čokolada za Jelo i Kuvanje Menaž 200 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%309,99
+29 prodavnica1.499,95 din/kg











