Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Pionir Galeb Premium Crna 80% Kakao 100 g

Čokolada Pionir Galeb Premium Crna 80% Kakao 100 g
Pakovanje 100 g 10 prodavnica Barkod 8602300223848
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
2.199,90 din/kg
Najskuplje je 429,99 din, +95% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din2.199,90 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta290,00 din2.900,00 din/kg+70,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta359,99 din3.599,90 din/kg+140,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta359,99 din3.599,90 din/kg+140,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din3.599,90 din/kg+140,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta359,99 din3.599,90 din/kg+140,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad364,99 din3.649,90 din/kg+145,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu402,00 din4.020,00 din/kg+182,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta429,30 din4.293,00 din/kg+209,31 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu429,99 din4.299,90 din/kg+210,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 219,99 | 359,99 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 359,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOL.GALEB PR.CRNA 80% KAKAO 100GAleksandrović
- COKOLADA GALEB CRNA 80% KAKAO PREMIUM 100GRAroma, City
- ČOKOLADA PIONIR GALEB PREMIUM CRNA 80% KAKAO 100GGomex
- ČOKOLADA PREM GAL CRNA 80% KAK 100GIdea, Mercator, Roda
- COK.GALEB PREMIUM CRNA 80% 100G PIONIRPrima
- Galeb premium crna 80%k.100g PionirRIČ
- GALEB 100g CRNA PREMIUM 80%Sunce (Qvattro)
- ČOKOLADA GALEB CRNA PREMIUM SA 80% KAKO DELOVA 100GR PIONIRSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −64 % po kg
Cokolada Crna 100 g
- Transkom 9479,99
- Euro Ša M80,00
- VUM89,99
+1 prodavnica799,90 din/kg
−64 % po kgČokolada Mlečna 32% Kakao Pobeda 100 g
- Sunce (Qvattro)79,99
- Metalac Market119,00
- Soulfood119,99
+2 prodavnice799,90 din/kg- −64 % po kg
Schoko Butterkeks 125 g Crna Cokolada
- Aleksandrović99,99
- Sunce (Qvattro)104,99
799,92 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg











