Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MLEČNA 32% KAKAO SA LEŠNICIMA POBEDA 100G

ČOKOLADA MLEČNA 32% KAKAO SA LEŠNICIMA POBEDA 100G
Pakovanje 100 g 7 prodavnica Barkod 4607005409768
104,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.040,00 din/kg
Najskuplje je 144,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
104,00 din1.040,00 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta129,90 din1.299,00 din/kg+25,90 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+25,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta132,99 din1.329,90 din/kg+28,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta133,45 din1.334,50 din/kg+29,45 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta139,99 din1.399,90 din/kg+35,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta144,99 din1.449,90 din/kg+40,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 104,00 | 132,99 |
| 01.09.2026. | 104,00 | 132,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COK.POBEDA 100G MLECNA LESNIK 32% KAKAOASenta Promet
- POBEDA MLECNA COKOLADA SA LESNICIMA 32% KAKAO 100GSoulfood
- POBEDA 100GR LESNIK MLECNA COKOLADA 32% KAKAOSunce (Qvattro)
- COKOLADA MLECNA LESNIK 32% KAKAO 100G POBEDATrlić
- *Mlecna cokolada sa lesnicima POBEDA 0100 Serbofood 20Trnava Promet
- ČOKOLADA MLEČNA 32% KAKAO SA LEŠNICIMA POBEDA 100GUniverexport
- POBEDA MLEČNA ČOK.SA LEŠNICIMA 100 GR 32%KAKAOZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−23 % po kgČOKOLADA MLEČNA 32% KAKAO POBEDA 100G
- Sunce (Qvattro)79,99
- Aleksandrović89,99
- Metalac Market119,00
+3 prodavnice799,90 din/kg- −52 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY KOKOS 100G
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 prodavnice499,90 din/kg - −50 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY MLEKO 100G
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 prodavnice519,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−29%ČOKOLADA ZA JELO I KUVANJE MENAŽ 200G
- Tekijanka%279,99
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+32 prodavnice1.399,95 din/kg














