Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS PROBIOTIC PEANUT BUTTER&NUTS VITALIA 55G

KEKS PROBIOTIC PEANUT BUTTER&NUTS VITALIA 55G
Pakovanje 55 g 7 prodavnica Barkod 5310099022650
144,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
2.636,18 din/kg
Najskuplje je 159,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
144,99 din2.636,18 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 142,46 – 153,99 din149,99 din2.727,09 din/kg+5,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din2.727,09 din/kg+5,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta149,99 din2.727,09 din/kg+5,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta150,00 din2.727,27 din/kg+5,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta154,99 din2.818,00 din/kg+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta159,00 din2.890,91 din/kg+14,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 144,99 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 144,99 | 149,99 |
Promene cene
- Mega Maxi 22.09. 145,99 → 149,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITALIA PROB.KOLAC KIK.PUTER 55GAleksandrović
- PROBIOTIK KOLAČ KIK.PUT&JEZ.V, PREL ML.ČOK 55GREuro Ša M
- PROBIOTIC COO PEAN BUT&NUTS 55G VITIdea, Mercator, Roda
- Keks puter,jezgr.voce Probiotic 60gMega Maxi
- PROBI.KOLAC KIKI.PUT/JEZ55Mikromarket
- KEKS PROBIOTIC PEANUT BUTTER&NUTS VITALIA 55GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−20%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−20%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM%119,99
+38 prodavnica646,67 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+38 prodavnica570,95 din/kg
−10%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−25%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg
−28%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+37 prodavnica1.359,20 din/kg












