Cene → Slatkiši i žitarice → Corn Flakes Cocoa Minions Kidy 200 g
Corn Flakes Cocoa Minions Kidy 200 g
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8602300238293
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.149,95 din/kg
Najskuplje je 237,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din1.149,95 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 225,99 – 253,99 din237,99 din1.189,95 din/kg+8,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 229,99 | 233,99 |
| 20.09.2026. | 229,99 | 233,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ŽITARICE KIDY COCOA FLAKES 200G MINIONS PIONIRSuper Vero
- CORN FLAKES COCOA MINIONS KIDY 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−50 % po kgUnac Corn Flakes Nemacki 250 g
- Trnava Promet143,00
- Cash & Carry Plus144,99
- Fortuna Market154,99
+6 prodavnica572,00 din/kg- −43 % po kg
Corn Flakes bez secera NP 300g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi194,99
649,97 din/kg
−26 % po kgCorn Flakes Choco O Clock 200 g
- Super Vero%170,99
- Trnava Promet180,00
- Sunce (Qvattro)182,99
+6 prodavnica854,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Corn Flakes Nestle 250 g
- Trnava Promet253,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Cash & Carry Plus264,99
+23 prodavnice1.012,00 din/kg
−7%Corn Flakes Fun&Fit 250 g
- RIČ249,99
- Tekijanka249,99
- Šumadija Market256,00
+14 prodavnica999,96 din/kg
−11%Corn Flakes Nestle bag 500g
- Trlić250,00
- Sunce (Qvattro)%425,99
- Cash & Carry Plus449,99
+13 prodavnica500,00 din/kg
Corn Flakes Mitrosrem 250 g
- Mikromarket219,99
- Maxi Online · Mega Maxi235,99
- Sunce (Qvattro)236,86
+7 prodavnica879,96 din/kg
−18%Corn Flakes Choco Nestle 450 g
- Cash & Carry Plus449,98
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Fortuna Market459,99
+6 prodavnica999,96 din/kg
−24%Corn Flakes Choco O Clock 200 g
- Super Vero%170,99
- Trnava Promet180,00
- Sunce (Qvattro)182,99
+6 prodavnica854,95 din/kgCorn Flakes 250 g Domaci Unac
- Cash & Carry Plus89,99
- Euro Ša M97,00
- ZAM99,90
+5 prodavnica359,96 din/kg
Corny Kikiriki extra BIG 50g #24
- BB Trade87,97
- RIČ109,99
- Super Vero109,99
+5 prodavnica1.759,40 din/kg














