Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.857 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

7 Days kroasan Giga 150g Chipita
- Europrom179,90
- Senta Promet187,68
- Prima196,00
+6 продавница1.199,33 din/kgOreo Keks Duopack 352 g
- Leon269,99
- Podunavlje289,99
- Senta Promet299,99
+6 продавница767,02 din/kg- −12%
Napolitanke Fina Čoko 400 g Moravka
- Leon135,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 продавница339,98 din/kg To!Štrudla Smokva 240 g Medela
- Metalac Market119,00
- Europrom119,90
- ZAM119,90
+6 продавница495,83 din/kgTo!Štrudla Mešano Voće 240 g Medela
- Metalac Market119,00
- Europrom119,90
- ZAM119,90
+6 продавница495,83 din/kg- −12%
Napolitanke Fina Nugat 400 g "Moravka"
- Leon137,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 продавница344,98 din/kg Napolitanke Fina Mleko/Čokolada 160 g "Moravka"
- Leon63,99
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
+6 продавница399,94 din/kg
7 Days Swiss Rolls Kakao 200 g Kakao
- Cash & Carry Plus164,99
- Metalac Market187,70
- Super Vero205,99
+6 продавница824,95 din/kg
Oreo Raspberry 157 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Transkom 94209,00
- Super Vero209,99
+6 продавница1.273,82 din/kgČokolada Mini Cookie Dough Kit Kat 42 g
- RIČ79,99
- Aleksandrović84,99
- Fortuna Market84,99
+5 продавница1.904,52 din/kg
Keks Mleveni Posni Apetit Swisslion 300 g
- Euro Ša M148,00
- Aleksandrović149,99
- RIČ154,99
+5 продавница493,33 din/kg
Krem Blok Vesela Farma Eurocrem 40 g
- Čutura29,99
- Euro Ša M37,00
- Univerexport48,48
+5 продавница749,75 din/kgKroasan Bečki Vafl Karamala Le Tarti 100 g
- Čutura84,99
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus99,99
+5 продавница849,90 din/kg
Kolač Trajni Tiramisu Ceremuski 430 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 продавница930,21 din/kg
Keks Digestives Crna Čokolada Mcvitie s 200 g
- Euro Ša M227,00
- Sunce (Qvattro)229,99
- Metro239,00
+5 продавница1.135,00 din/kg
Keks Digestives Mlečna Čokolada Mcvitie s 200 g
- Euro Ša M227,00
- Sunce (Qvattro)229,99
- Metro239,00
+5 продавница1.135,00 din/kgBiskvit Jelly Cake Breskva Vitaminka 38 g
- Cash & Carry Plus34,99
- Soulfood39,99
- Luki44,90
+5 продавница920,79 din/kg
Rolat Čokolada Dolce Vita 250 g
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+5 продавница476,00 din/kgKroasan Kakao 45 g Prest
- Luki29,90
- Soulfood29,99
- Univerexport29,99
+5 продавница664,44 din/kg
Biskvit Čoko Milka 150 g
- Sunce (Qvattro)254,99
- Euro Ša M303,00
- Aleksandrović329,99
+5 продавница1.699,93 din/kg
Vafl Rocher Golden Eggs Milk 90 g
- VP Dima239,00
- Europrom429,90
- Univerexport469,99
+5 продавница2.655,56 din/kg
Muffin bez Glutena Čokoladni Schar 65 g
- Aksa169,00
- dm199,00
- Idea · Mercator · Roda211,50
+3 продавнице2.600,00 din/kg
Plazma Keks 600 g - Bambi
- Aroma499,99
- Univerexport499,99
- BB Trade519,97
+5 продавница833,32 din/kg
Krem Blok Eurocrem 200 g
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet177,00
+5 продавница649,95 din/kg
−50%Keks sa Čokoladom Pionir 145 g
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- Cash & Carry Plus148,50
- Euro Ša M156,00
+3 продавнице586,21 din/kg
Čokolada Mlečna Chocolate&Black Cookies Nelino 80 g
- Sunce (Qvattro)112,99
- Metalac Market115,00
- Univerexport121,35
+5 продавница1.412,38 din/kg
−19%Keks Petit Delicious 750 g
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Fortuna Market159,99
+5 продавница154,28 din/kg
Keks Spelta Kakao i Seckani Lešnik Dren 150 g
- Idea · Mercator · Roda288,00
- Super Vero289,99
- BB Trade299,97
+3 продавнице1.920,00 din/kg
Keks Spelta Kokos Dren 150 g
- Idea · Mercator · Roda264,00
- Super Vero264,99
- BB Trade279,97
+3 продавнице1.760,00 din/kg
SL Bevita Keks 170 g Kutija
- Soulfood51,99
- Aleksandrović54,99
- Euro Ša M66,00
+5 продавница305,82 din/kg
NS Bomi Super - Desert Banana 300 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet168,00
- Fortuna Market179,00
+5 продавница499,97 din/kg
Dippo Fun Čokolada Kornet sa Igračkom 25 g
- VUM84,00
- Gomex91,80
- Euro Ša M96,00
+5 продавница3.360,00 din/kg
−18%Vafel FRONDI nugat 250 g Kraš
- Trnava Promet228,00
- Medius%239,90
- Lidl243,99
+5 продавница912,00 din/kg
Euroblok karamel 100 g Takovo
- Trnava Promet73,00
- Europrom79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+5 продавница730,00 din/kg
Biskvit FORSITE čokolada kikiriki 220g 20
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus114,99
- Trlić119,99
+5 продавница409,05 din/kg
Keks Int Suvo Grožđe 42 g Wellness
- Trnava Promet53,00
- Idea · Mercator · Roda57,99
- Transkom 9459,00
+3 продавнице1.261,90 din/kg
Keks Wellness čokolada 42g Bambi 12
- Trnava Promet53,00
- Idea · Mercator · Roda57,99
- Transkom 9459,00
+3 продавнице1.261,90 din/kgDesert TAKE kikiriki 43g Pionir 18
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,00
- Transkom 9452,99
+5 продавница1.046,51 din/kgČoko keks GOLDINO 500 g Gold pack
- Čutura249,99
- Trnava Promet273,00
- VUM279,99
+5 продавница499,98 din/kg
Eti Popkek banana 35g
- Cash & Carry Plus24,99
- Šumadija Market29,90
- Metro30,20
+5 продавница714,00 din/kgKeks Sendvič 500 g Maxi Pistaći Bifa
- Trnava Promet190,00
- Aleksandrović219,99
- Euro Ša M223,00
+5 продавница380,00 din/kg
Mafin BIFA mini čokolada 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere149,90
- Aleksandrović149,99
+5 продавница705,56 din/kg
Tortina 450 g Čokolada Vincinni
- Metalac Market299,00
- Cash & Carry Plus300,00
- Trlić349,99
+5 продавница664,44 din/kg
Tortina 8/1 Mlečna 200 g
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje159,99
+5 продавница664,95 din/kg
Jumbo Roll Vincinni Lešnik 300 g
- Sunce (Qvattro)159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+5 продавница533,30 din/kg
Slane Rozen Kore 500 g Trivit
- Metro289,99
- Šumadija Market340,00
- Senta Promet359,99
+5 продавница579,98 din/kg
Biskvit Jaffa Kolači Orange Choco 77 g
- Aksa55,00
- Senta Promet75,36
- Mikromarket76,99
+5 продавница714,29 din/kg
Jaffa Napolitanke Tanane Salted Caramel 125 g
- Transkom 9497,00
- Aroma98,00
- BB Trade100,27
+5 продавница776,00 din/kg


































