Cene → Slatkiši i žitarice → KROASAN KAKAO 45G PREST
KROASAN KAKAO 45G PREST
Pakovanje 45 g 8 prodavnica Barkod 5310119004093
29,90 din
najjeftinije u prodavnici Luki
664,44 din/kg
Najskuplje je 37,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
29,90 din664,44 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 28,99 – 33,99 din29,99 din666,44 din/kg+0,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta29,99 din666,44 din/kg+0,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula30,99 din688,67 din/kg+1,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta32,90 din731,11 din/kg+3,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu34,99 din777,56 din/kg+5,09 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta34,99 din777,56 din/kg+5,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu37,00 din822,22 din/kg+7,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 29,90 | 31,95 |
| 01.09.2026. | 29,90 | 31,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN KAKAO 45G PRESTAleksandrović, Tekijanka
- KROASAN KAKA0 45gr PRESTCash & Carry Plus
- KROASAN KAKAO 50g PRESTLuki
- KROASAN KAKAO 50G PRESTPrima
- Kroasan kakao 45g #40 PrestRIČ
- PREST KROASAN KAKAO 50GSoulfood
- KROASAN KAKAO 45GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%KROASAN MAX KAKAO 7DAYS 110G
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
−33%KROASAN KAKAO 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%KROASAN KAKAO MAX 7DAYS 80G
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
- Leon89,99
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%KROASAN ČOKOLADA MILKA 50G
- Šumadija Market89,90
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%KROASAN VANILA MILKA 50G
- Šumadija Market89,90
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−18%KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 185G
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%KROASAN DOUBLE VANILA VIŠNJA 7DAYS 80G
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
- Cash & Carry Plus99,99
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−22%KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 60G
- Sunce (Qvattro)%69,99
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+29 prodavnica1.166,50 din/kg












