Cene → Slatkiši i žitarice → NAPOL.FINA NUGAT 400G "MORAVKA"
NAPOL.FINA NUGAT 400G "MORAVKA"
Pakovanje 400 g 9 prodavnica Barkod 8606108904756
137,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
344,98 din/kg
Najskuplje je 189,97 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
137,99 din344,98 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta149,90 din374,75 din/kg+11,91 din
-
149,90 din169,99 din374,75 din/kg+11,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta149,99 din374,98 din/kg+12,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta159,90 din399,75 din/kg+21,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta159,99 din399,98 din/kg+22,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta163,00 din407,50 din/kg+25,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta164,99 din412,48 din/kg+27,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta189,97 din474,93 din/kg+51,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 137,99 | 159,95 |
| 01.09.2026. | 137,99 | 159,95 |
Promene cene
- Podunavlje 25.09. 159,99 → 164,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-NAPOL NEPREL FINA LESNIK 400GBB Trade
- NAPOL.FINA SA LESNIKOM 400G-756Europrom
- NAP.SA LESNIK PUNJENJEM 400G FINALeon
- Napolitanka Nugat Fina 400 gMetalac Market
- NAPOL.FINA NUGAT 400G "MORAVKA"Morava
- napolitanke sa lesnik punje.400g fina PRM moravkaPodunavlje
- KEKS FINA NAPOLITANKE 400G LESNIKSenta Promet
- NAPOLITANKE SA LEŠNIKOM FINA 400G DTLTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −12%
NAPOL.FINA COKO 400G MORAVKA
- Leon135,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 prodavnica339,98 din/kg NAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 160G "MORAVKA"
- Leon63,99
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
+6 prodavnica399,94 din/kgNAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 400G "MORAVKA"
- ZAM149,90
- Tekijanka149,99
- BB Trade155,97
+5 prodavnica374,75 din/kgNAPOL.FINA NUGAT 160G "MORAVKA"
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
- Morava77,00
+5 prodavnica436,88 din/kgNAPOL.FINA PREL.COKO 145G "MORAVKA"
- Podunavlje79,99
- BB Trade92,97
- Morava98,00
+4 prodavnice551,66 din/kg