Cene → Slatkiši i žitarice → Napol.Fina Prel.Coko 145 g "Moravka"
Napol.Fina Prel.Coko 145 g "Moravka"
Pakovanje 145 g 7 prodavnica Barkod 8606108904947
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
551,66 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din551,66 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta92,97 din641,17 din/kg+12,98 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta98,00 din675,86 din/kg+18,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din688,97 din/kg+19,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta99,99 din689,59 din/kg+20,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din689,59 din/kg+20,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta99,99 din689,59 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 79,99 | 98,95 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 98,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-NAPOL PREL FINA COKOLADA 145GBB Trade
- NAPOL.FINA PREL.COK.145G-947Europrom
- Napolitanka Čokolada Prelivena Fina 145 gMetalac Market
- NAPOL.FINA PREL.COKO 145G "MORAVKA"Morava
- napolitanka fina prelivena coko 145g prm moravkaPodunavlje
- KEKS FINA NAPOLITANKE 145G ČOKO PRELIVENASenta Promet
- NAPOLITANKA PRELIVENA ČOKOLADA FINA 145G DTLTekijanka
- FINA NAPOLITANKE PRELIVENE ČOK 145GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −28 % po kg
Napol.Fina Mleko/Cokolada 160 g "Moravka"
- Leon63,99
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
+6 prodavnica399,94 din/kg - −21 % po kg
Napol.Fina Nugat 160 g "Moravka"
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
- Morava77,00
+5 prodavnica436,88 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −12%
Napol.Fina Coko 400 g Moravka
- Leon135,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 prodavnica339,98 din/kg Napol.Fina Mleko/Cokolada 160 g "Moravka"
- Leon63,99
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
+6 prodavnica399,94 din/kg- −12%
Napol.Fina Nugat 400 g "Moravka"
- Leon137,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 prodavnica344,98 din/kg Napol.Fina Mleko/Cokolada 400 g "Moravka"
- ZAM149,90
- Tekijanka149,99
- BB Trade155,97
+5 prodavnica374,75 din/kgNapol.Fina Nugat 160 g "Moravka"
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
- Morava77,00
+5 prodavnica436,88 din/kg

