Cene → Slatkiši i žitarice → NAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 160G "MORAVKA"
NAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 160G "MORAVKA"
Pakovanje 160 g 9 prodavnica Barkod 8606108904763
63,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
399,94 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
63,99 din399,94 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta69,90 din436,88 din/kg+5,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta73,97 din462,31 din/kg+9,98 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta77,00 din481,25 din/kg+13,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din499,38 din/kg+15,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta79,99 din499,94 din/kg+16,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta79,99 din499,94 din/kg+16,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta80,73 din504,56 din/kg+16,74 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta89,99 din562,44 din/kg+26,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 62,00 | 77,00 |
| 20.09.2026. | 62,00 | 77,00 |
| 01.09.2026. | 62,00 | 73,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-NAPOL NEPREL FINA MLEKO COKO 160GBB Trade
- NAPOL.FINA MLEKO COKOL. 160G-763Europrom
- NAP.MLEK.I COKOLADOM 160G FINALeon
- Napolitanka Mleko Čokolada Fina 160 gMetalac Market
- NAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 160G "MORAVKA"Morava
- napol.sa mlec.i kakao punje.160g fina PRM moravkaPodunavlje
- NAPOL.ML/COKO 160G FINAPrima
- KEKS FINA NAPOLITANKE 160G SA MLECNIM I KAKAO PUNJENJEMSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −12%
NAPOL.FINA COKO 400G MORAVKA
- Leon135,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 prodavnica339,98 din/kg - −12%
NAPOL.FINA NUGAT 400G "MORAVKA"
- Leon137,99
- Senta Promet%149,90
- ZAM149,90
+6 prodavnica344,98 din/kg NAPOL.FINA MLEKO/COKOLADA 400G "MORAVKA"
- ZAM149,90
- Tekijanka149,99
- BB Trade155,97
+5 prodavnica374,75 din/kgNAPOL.FINA NUGAT 160G "MORAVKA"
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
- Morava77,00
+5 prodavnica436,88 din/kgNAPOL.FINA PREL.COKO 145G "MORAVKA"
- Podunavlje79,99
- BB Trade92,97
- Morava98,00
+4 prodavnice551,66 din/kg