Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mlečna Chocolate&Black Cookies Nelino 80 g

Čokolada Mlečna Chocolate&Black Cookies Nelino 80 g
Pakovanje 80 g 8 prodavnica Barkod 8606018941643
112,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
1.412,38 din/kg
Najskuplje je 134,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
112,99 din1.412,38 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din1.437,50 din/kg+2,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 119,49 – 129,75 din121,35 din1.516,88 din/kg+8,36 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta124,00 din1.550,00 din/kg+11,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta125,00 din1.562,50 din/kg+12,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd126,00 din1.575,00 din/kg+13,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta129,99 din1.624,88 din/kg+17,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta134,99 din1.687,38 din/kg+22,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 104,50 | 122,68 |
| 01.09.2026. | 104,50 | 122,68 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NELINO MAXXX 80G CHOCO I BLACK COOKIESAleksandrović
- NELINO MAXXX SA CRNIM KEKSOM 80G 20/1Euro Ša M
- Čokolada Nelina Sa Crnim Keksom Nelli 80 gMetalac Market
- NELLY NELINO MAXX CRNI KEKS 80Mikromarket
- COK.MAXXX CRNI KEKS 80G NELINAPrima
- Nelina premium Maxxx crni keks 80gŠumadija Market
- NELINO MAXXX 80g CHOCO&BLACK COOKIESSunce (Qvattro)
- NELINA PREM COK. SA CR. KEKSOM 80gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −65 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Kokos 100 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 prodavnice499,90 din/kg - −63 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Mleko 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 prodavnice519,00 din/kg - −63 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Lešnik 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+2 prodavnice519,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg










