Cene → Slatkiši i žitarice → To!Štrudla Smokva 240 g Medela
To!Štrudla Smokva 240 g Medela
Pakovanje 240 g 9 prodavnica Barkod 8606020314268
119,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
495,83 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,00 din495,83 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta119,90 din499,58 din/kg+0,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta119,90 din499,58 din/kg+0,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta119,99 din499,96 din/kg+0,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta124,97 din520,71 din/kg+5,97 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din541,63 din/kg+10,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu130,00 din541,67 din/kg+11,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta135,00 din562,50 din/kg+16,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta139,99 din583,29 din/kg+20,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,00 | 124,97 |
| 24.09.2026. | 119,00 | 124,97 |
| 01.09.2026. | 119,00 | 119,99 |
Promene cene
- Podunavlje 24.09. 119,99 → 129,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-STRUDLA SMOKVA 240GBB Trade
- STRUDLA SMOKVA 240g TO!Europrom
- Štrudla Smokva TO 240 gMetalac Market
- TO!STRUDLA SMOKVA 240G MEDELAMorava
- strudle smokva TO 240g PRM medela adPodunavlje
- STRUDLA SMOKVA 240G TOPrima
- STRUDLE SMOKVA 240G TOSenta Promet
- TO! ŠTRUDLICE SMOKVA 240GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−20 % po kgŠtrudla Smokva 252 g Zitoprerada
- Trnava Promet100,00
- Mere113,90
- Trlić119,00
+4 prodavnice396,83 din/kg
−17 % po kgŠtrudla Smokva Medela 240 g
- Univerexport%99,00
- VUM%109,99
- Trlić%119,99
+4 prodavnice412,50 din/kg- −15 % po kg
Štrudla Smokva 240 g BG Produkt
- Trnava Promet101,00
- Tekijanka106,92
- Prima109,00
+4 prodavnice420,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg








