Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.857 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Napolitanka Waffer 170 g Malina/Čoko
- Prima79,50
- Aleksandrović84,99
- Super Vero88,99
+5 продавница467,65 din/kgVanilice 350 g Trijumf
- Metalac Market235,00
- Trlić249,00
- ZAM249,90
+5 продавница671,43 din/kgOblande za Torte 210 g Trivit
- Šumadija Market105,00
- Cash & Carry Plus119,99
- ZAM129,90
+5 продавница500,00 din/kgSitni Kolači Extra 1 kg Trijumf
- ZAM799,90
- Metalac Market845,00
- Tekijanka847,04
+5 продавница799,90 din/kg
Spelta Keks Pomorandža bez Šećera 150 g
- Idea · Mercator · Roda264,00
- Super Vero264,99
- BB Trade279,97
+3 продавнице1.760,00 din/kg
Kornet Tio Lešnik 25 g Rim
- Cash & Carry Plus39,99
- Euro Ša M44,00
- Aleksandrović44,99
+5 продавница1.599,60 din/kg
Kornet Tio Vanila-Lešnik 25 g Rim
- Cash & Carry Plus39,99
- Euro Ša M44,00
- Aleksandrović44,99
+5 продавница1.599,60 din/kg
7 Days kroasan Max kakao 80g Chipita
- Prima106,00
- Europrom109,90
- Transkom 94109,90
+5 продавница1.325,00 din/kg
Vitanova keks NoS Višnja 85g
- Cash & Carry Plus116,99
- Podunavlje137,99
- Roda137,99
+5 продавница1.376,35 din/kg
Keks Chocolate O'S Schar 165g
- Aksa449,00
- dm449,00
- Idea · Mercator · Roda508,50
+3 продавнице2.721,21 din/kg
Torta Parče Med Kakao 100 g Marlenka
- Sunce (Qvattro)349,99
- Šumadija Market350,00
- VP Dima363,00
+5 продавница3.499,90 din/kg
Mleveni Keks bez Šećera 300 g - Aleksandrija
- dm259,00
- Sunce (Qvattro)259,99
- Fortuna Market284,99
+5 продавница863,33 din/kgPlazma od Srca Lešnik 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 продавница2.078,40 din/kgPlazma od Srca Kajsija 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 продавница2.078,40 din/kgKeks Plazma Mlevena Posna 480 g Bambi
- Europrom369,99
- Metalac Market399,00
- ZAM399,90
+5 продавница770,81 din/kg
−33%Keks Vitanova 135 g Pionir
- Prima%89,99
- BB Trade%99,99
- VUM99,99
+5 продавница666,59 din/kgNapolitanke Fina Mleko/Čokolada 400 g "Moravka"
- ZAM149,90
- Tekijanka149,99
- BB Trade155,97
+5 продавница374,75 din/kgNapolitanke Fina Nugat 160 g "Moravka"
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
- Morava77,00
+5 продавница436,88 din/kg
−13%7 Days Kroasan Double Midi 60 g Kakao&Vanila
- Prima%69,90
- Medius%74,90
- Gomex84,34
+5 продавница1.165,00 din/kg
−11%Vafl Beli Kokos 100 g Loacker
- ZAM349,90
- Gomex391,87
- Aroma%399,99
+5 продавница3.499,00 din/kg
Milka 30 g Wafer Choco
- Euro Ša M58,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Super Vero79,99
+5 продавница1.933,33 din/kg
Milka 30 g Wafer Choco Hazelnut
- Euro Ša M58,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Super Vero79,99
+5 продавница1.933,33 din/kg
−21%Takt. Biscot.Sendvič Keks Vanila200
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Super Vero179,99
- Fortuna Market199,99
+3 продавнице849,95 din/kg
Keks Belvita cereals&milk 225g
- Super Vero220,99
- Roda229,99
- Idea · Mercator239,99
+4 продавнице982,18 din/kgKeks Mleveni 250 g Štark
- Leon79,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda167,99
+3 продавнице319,96 din/kg
Fc.Kolačić Srece 6,5 g
- Super Vero30,99
- Senta Promet31,35
- BB Trade31,97
+5 продавница4.767,69 din/kg
Čokolada Najlepše Želje Keks 170 g
- Aleksandrović349,99
- Europrom354,90
- Gomex379,99
+5 продавница2.058,76 din/kg
Krem Blok Eurocrem 20 g
- Trnava Promet19,00
- Aksa20,00
- Euro Ša M20,00
+4 продавнице950,00 din/kg
Keks Eurocrem Cvetić Swisslion 105 g
- Mikromarket120,00
- Idea · Mercator · Roda169,99
- Univerexport174,11
+2 продавнице1.142,86 din/kg
Rolat sa Punjenjem Vanila Ceremuski 400 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Trnava Promet378,00
- Prima395,00
+4 продавнице924,98 din/kg
Keks Viharek KDV 155 g
- Aman99,99
- Soulfood119,99
- BB Trade123,00
+4 продавнице645,10 din/kg
Keks Probiotic Peanut Butter&Nuts Vitalia 55 g
- Roda144,99
- Mega Maxi149,99
- Mercator149,99
+4 продавнице2.636,18 din/kg
Rolat Jagoda Dolce Vita 250 g
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+4 продавнице476,00 din/kg
Čokolada Mini Napolitanka Hanuta Riegel 34,5 g
- Čutura95,00
- Europrom96,00
- Aksa99,00
+4 продавнице2.753,62 din/kg
Keks bez Glutena Choco Cip Schar 100 g
- Aksa239,00
- dm289,00
- Univerexport289,99
+4 продавнице2.390,00 din/kg
Keks Abbracci Mulino Bianco 350 g
- Idea · Mercator · Roda390,23
- Univerexport390,99
- Super Vero432,99
+2 продавнице1.114,94 din/kg
Keks bez Šećera Digestive Choco Gullon 270 g
- dm439,00
- Idea · Mercator · Roda441,45
- Univerexport459,99
+2 продавнице1.625,93 din/kg
Keks bez Šećera Chip Choco Gullon 130 g
- Aksa269,00
- Super Vero277,99
- Idea · Mercator · Roda278,10
+2 продавнице2.069,23 din/kg
Keks bez Šećera Integralni Desayano Gullon 216 g
- Idea · Mercator · Roda278,10
- Univerexport284,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi305,99
1.287,50 din/kg
Keks bez Glutena Čokoladni Ajkulice Gullon 200 g
- Aksa299,00
- dm319,00
- Univerexport369,99
+4 продавнице1.196,00 din/kg
Keks bez Šećera Čoko Tabla Gullon 150 g
- Idea · Mercator · Roda363,15
- Univerexport379,99
- dm389,00
+2 продавнице2.421,00 din/kg
−38%Štrudla Smokva Medela 240 g
- Univerexport%99,00
- VUM%109,99
- Trlić%119,99
+4 продавнице412,50 din/kg
Molendini keks punjen kremom 180g
- Podunavlje249,85
- dm259,00
- ZAM259,90
+4 продавнице1.388,06 din/kg
Krem Blok Mix Eurocrem 160 g
- Univerexport168,99
- Fortuna Market174,99
- Aleksandrović189,99
+4 продавнице1.056,19 din/kg- −30%
Čokolada Mini Wafer Choco Take 30 g
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- VUM46,99
- Transkom 9448,00
+2 продавнице1.166,67 din/kg 
Keks Čoko Ježić Gric Ženeva 180 g
- Cash & Carry Plus104,99
- Trnava Promet108,00
- Idea · Mercator · Roda109,99
+2 продавнице583,28 din/kg
Čajni Kolutići bez Glutena sa Heljodom In 300 g
- Aksa259,00
- VP Dima261,90
- Fortuna Market269,99
+4 продавнице863,33 din/kg
Keks Integralni Kajsija Nutribella Om Made 50 g
- dm70,00
- Super Vero85,99
- Univerexport87,99
+4 продавнице1.400,00 din/kg





































