Cene → Slatkiši i žitarice → 7 DAYS KROAS.DOUBLE MIDI 60GR KAKAO&VANILA

7 DAYS KROAS.DOUBLE MIDI 60GR KAKAO&VANILA
Pakovanje 60 g 8 prodavnica Barkod 5201360522712
69,90 din
najjeftinije u prodavnici Prima, na akciji do 05.10.
1.165,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 104,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
69,90 din80,00 din1.165,00 din/kg
-
74,90 din82,96 din1.248,33 din/kg+5,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta84,34 din1.405,67 din/kg+14,44 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta84,90 din1.415,00 din/kg+15,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta95,00 din1.583,33 din/kg+25,10 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta99,90 din1.665,00 din/kg+30,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta99,97 din1.666,17 din/kg+30,07 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta104,99 din1.749,83 din/kg+35,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 80,00 | 89,95 |
| 01.09.2026. | 80,00 | 89,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROAS 7DAYS DOUBLE COCOA & VANILA 60GBB Trade
- 7DAYS MIDI DOUBLE CR.COC&VAN 60GEuroprom
- KROASAN 7 DAYS DOUBLE COCOA VANILLA 60GGomex
- 7DAYS DOUBLE CROISS.KAKAO I VANILA 60GMedius
- KROASAN MIDI COKO-VANILA 60G 7DAYSPrima
- CHIPITA CROISSANT 7DAYS DOUBLE 60G COCOA&VANILASenta Promet
- 7DAYS MIDI DOUBLE CR.COC&VANILA 60GTranskom 94
- 7 DAYS KROAS.DOUBLE MIDI 60GR KAKAO&VANILAZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−14 % po kgKROASAN DOUBLE KAKAO VANILA 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Univerexport%72,99
+19 prodavnica999,83 din/kg
−21 % po kg7DAYS MINI DOUBLE COCOA&VANILLA 60G/15
- Aksa55,00
- Aleksandrović74,99
- Europrom82,00
+2 prodavnice916,67 din/kg
−14 % po kgKROASAN DOUBLE VANILLA&SOUR CHERRY 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Medius%74,90
+15 prodavnica999,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima








