Cene → Slatkiši i žitarice → ROLAT JAGODA DOLCE VITA 250G

ROLAT JAGODA DOLCE VITA 250G
Pakovanje 250 g 7 prodavnica Barkod 5310119000262
119,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
476,00 din/kg
Najskuplje je 164,00 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,00 din476,00 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 120,21 – 138,99 din124,90 din499,60 din/kg+5,90 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta124,90 din499,60 din/kg+5,90 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Štubik129,99 din519,96 din/kg+10,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26129,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta136,66 din546,64 din/kg+17,66 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu142,50 din570,00 din/kg+23,50 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd164,00 din656,00 din/kg+45,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 119,00 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 119,00 | 129,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROLAT D.VITA 250G JAGODAAleksandrović
- Rolat jagoda Dolce vita 250 gMere
- ROLAT JAGODA 250GR DOLCEPrima
- Rolat Dolce Vita jagoda0300 10Šumadija Market
- ROLAT JAGODA DOLCE VITA 250G PRESTTekijanka
- Rolat Dolce Vita jagoda 0250 10Trnava Promet
- ROLAT JAGODA DOLCE VITA 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −37 % po kg
Rolat čoko čokolada Dolce vita 250 g
- Aleksandrović89,90
- Mere129,90
299,67 din/kg
−37 % po kgRolat čoko vanila Dolce vita 250 g
- Aleksandrović89,90
- Mere131,90
299,67 din/kg
−24 % po kgRolat Dolce Vita lesnik 0250 10
- Aleksandrović89,90
- Euro Ša M101,00
- Trnava Promet119,00
+3 prodavnice359,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%ROLAT KAKAO POPKEK 35G
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 prodavnica714,00 din/kg
−20%ROLAT ČOKOLADA WALTZ 250G
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- VUM124,99
+18 prodavnica399,96 din/kg
−20%ROLAT LEŠNIK WALTZ 250G
- Aleksandrović99,90
- Medius117,22
- Morava127,00
+14 prodavnica399,60 din/kg
−13%ROLAT JAGODA WALTZ 250G
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- Medius117,22
+11 prodavnica399,96 din/kg
−12%ROLAT ORANGE ETI POPKEK 35G
- Cash & Carry Plus24,99
- VP Dima%29,90
- Univerexport31,63
+10 prodavnica714,00 din/kg
ROLAT LIMUN ETI POPKEK 35G
- Cash & Carry Plus24,99
- Metro30,20
- Univerexport31,63
+7 prodavnica714,00 din/kg
ROLAT ČOKOLADA DOLCE VITA 250G
- Euro Ša M101,00
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
+6 prodavnica404,00 din/kg
ROLAT POPKEK ORANGE ETI 45G
- Sunce (Qvattro)29,99
- Aleksandrović34,99
- Gomex37,50
+4 prodavnice666,44 din/kg








