Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Blok Mix Eurocrem 160 g

Krem Blok Mix Eurocrem 160 g
Pakovanje 160 g 7 prodavnica Barkod 8601900507303
168,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
1.056,19 din/kg
Najskuplje je 269,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
168,99 din1.056,19 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik174,99 din1.093,69 din/kg+6,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 189,99 din · Bor, Štubik189,99 din1.187,44 din/kg+21,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6189,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb189,99 din
-
200,00 din1.250,00 din/kg+31,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac200,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača200,00 din
- Beograd · Metro, Zemun200,00 din
- Kragujevac · Metro200,00 din
- Niš · Metro200,00 din
- Novi Sad · Metro200,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta229,99 din1.437,44 din/kg+61,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta246,48 din1.540,50 din/kg+77,49 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad269,99 din1.687,44 din/kg+101,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 168,99 | 209,99 |
| 20.09.2026. | 168,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 174,99 | 238,24 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL EUROKREM BLOK MIX 160GAleksandrović
- EUROBLOKIĆ EUROCREM BLOK MIX 160G SWISSLION SLL 187Fortuna Market
- 160G EUROCREM BLOK MIX-STAND.-VAR.Metro
- EUROCREM BLOK MIX 160GSunce (Qvattro)
- EUROKREM BLOK MIX 160GR SWISSLIONSuper Vero
- EUROCREM BLOK MIX 160G SL TAKOVOTekijanka
- KREM BLOK MIX EUROCREM 160GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−38 % po kgKrem Blok Eurocrem 200 g
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet177,00
+5 prodavnica649,95 din/kg
−31 % po kgKrem Blok Vesela Farma Eurocrem 140 g
- Čutura102,00
- Trnava Promet111,00
- Prima%119,90
+20 prodavnica728,57 din/kg
−16 % po kgKrem Blok Eurocrem 100 g
- Trnava Promet89,00
- ZAM89,90
- Šumadija Market92,00
+21 prodavnica890,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg














