Cene → Slatkiši i žitarice → KREM BLOK VESELA FARMA EUROCREM 140G

KREM BLOK VESELA FARMA EUROCREM 140G
Pakovanje 140 g 23 prodavnice Barkod 3875000050679
102,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
728,57 din/kg
Najskuplje je 191,86 din, +88% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
102,00 din728,57 din/kg
-
119,90 din144,50 din856,43 din/kg+17,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula119,99 din857,07 din/kg+17,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 123,99 – 133,99 din125,99 din899,93 din/kg+23,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta126,00 din900,00 din/kg+24,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din928,50 din/kg+27,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd136,00 din971,43 din/kg+34,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din999,29 din/kg+37,90 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu139,99 din999,93 din/kg+37,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik139,99 din999,93 din/kg+37,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38139,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26139,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2139,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25139,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta144,97 din1.035,50 din/kg+42,97 din
-
145,00 din1.035,71 din/kg+43,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun145,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača145,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac145,00 din
- Kragujevac · Metro145,00 din
- Niš · Metro145,00 din
- Novi Sad · Metro145,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din1.214,21 din/kg+67,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta169,99 din1.214,21 din/kg+67,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta175,58 din1.254,14 din/kg+73,58 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta177,00 din1.264,29 din/kg+75,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta179,97 din1.285,50 din/kg+77,97 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta179,99 din1.285,64 din/kg+77,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd184,99 din1.321,36 din/kg+82,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta184,99 din1.321,36 din/kg+82,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta184,99 din1.321,36 din/kg+82,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta189,00 din1.350,00 din/kg+87,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta191,86 din1.370,43 din/kg+89,86 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 102,00 | 144,97 |
| 20.09.2026. | 102,00 | 144,97 |
| 01.09.2026. | 102,00 | 169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL VESELA FARMA 140GAleksandrović
- MINI BAR KESA EURO BLOK VESELA FARMA 140GAroma
- COK VESELA FARMA 140GR SLBB Trade
- BLOK EURO VESELA FARMA 140GR TAKOVOCash & Carry Plus
- COKOLADICE VESELA FARMA 140G SWISSLION TAKOVOČutura
- VESELA FARMA EUROKREM TABLA 140GEuro Ša M
- VESELA FARMA 140g-SLEuroprom
- ČOKOLADA SL EUROBLOK VESELA FARMA 140GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−11 % po kgKREM BLOK EUROCREM 200G
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet177,00
+5 prodavnica649,95 din/kg- −44 % po kg
Krem blok GOLD 0090 24
- Čutura37,00
- Trnava Promet41,00
- Aleksandrović44,99
+3 prodavnice411,11 din/kg - −25 % po kg
KREM BLOK WALTZ 90G
- Europrom49,00
- Univerexport58,12
- Euro Ša M75,00
+3 prodavnice544,44 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+28 prodavnica799,97 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+27 prodavnica800,00 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−13%KREM EUROCREM 200G
- Cash & Carry Plus139,99
- Metalac Market155,00
- Trnava Promet158,00
+25 prodavnica699,95 din/kg





