Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Abbracci Mulino Bianco 350 g

Keks Abbracci Mulino Bianco 350 g
Pakovanje 350 g 7 prodavnica Barkod 8076809574082
390,23 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.114,94 din/kg
Najskuplje je 499,99 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
390,23 din1.114,94 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta390,23 din1.114,94 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta390,23 din1.114,94 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 390,99 – 426,99 din390,99 din1.117,11 din/kg+0,76 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad432,99 din1.237,11 din/kg+42,76 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta459,00 din1.311,43 din/kg+68,77 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,99 din1.428,54 din/kg+109,76 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 390,23 | 420,99 |
| 20.09.2026. | 390,23 | 420,99 |
| 18.09.2026. | 390,23 | 446,00 |
| 01.09.2026. | 390,23 | 447,74 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS ABBRACCI MULINO BIANCO 350GRAroma, City
- KEKS ABBRACCI 350G BARILAIdea, Mercator, Roda
- ABBRACCI 350GPrima
- KEKS ABBRACCI 350 GR BARILLASuper Vero
- KEKS ABBRACCI MULINO BIANCO 350GUniverexport
- MB ABBRACCI 350G "AWT"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−41 % po kgKeks Galletti 350 g Mulino Bianco
- Univerexport%229,99
- Fortuna Market237,71
- Šumadija Market295,00
+2 prodavnice657,11 din/kg
−38 % po kgKeks Macine Mulino Bianco 350 g
- Univerexport%241,99
- Aroma349,99
691,40 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg













