Цене → Кућна хемија → Чишћење и прибор
Чишћење и прибор
723 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Sanytol 750 ml Odmascivac
- Europrom339,90
- Aleksandrović359,99
- Cash & Carry Plus379,99
453,20 din/lSanitar WC Saniper Pine 750 ml Panonija
- Senta Promet148,35
- Cash & Carry Plus159,99
- Prima202,00
197,80 din/lDeft Glass Cleaner 750 ml
- Cash & Carry Plus130,24
- Šumadija Market138,00
- Prima152,00
173,65 din/lSredstvo za Parkete i Laminate Effix 1 l
- Cash & Carry Plus159,99
- Medius194,99
- Aleksandrović199,99
159,99 din/l
WC Kuglice Wellnax 3x50 g Blue Water Orange
- BB Trade196,50
- Senta Promet196,50
- Cash & Carry Plus214,99
1.310,00 din/kg
King Sundjer za Sjaj Veci Black
- Senta Promet75,00
- Euro Ša M86,00
- Aman99,99

Frosch Citrus 75 ml
- Šumadija Market205,00
- Mega Maxi229,99
- Super Vero269,99
2.733,33 din/lDeft 0.75 glass cleaner rf
- Šumadija Market107,00
- Prima117,00
- Aleksandrović119,99
142,67 din/lDeft 4u1 Glass Cleaner 750 ml
- Euro Ša M144,00
- Prima152,00
- Šumadija Market165,00
192,00 din/l
Intense tvrdi ulozak WC NET 4/1 lime
- Maxi Online · Mega Maxi426,99
- Super Vero454,99
106,75 din/kom
WC Net Cristal Gel Blue Fresh 750ml
- Maxi Online · Mega Maxi342,99
- Super Vero342,99
457,32 din/l
−30%Inten.tvrdi ulozak OceanFresh WC Net 4/1
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Super Vero454,99
75,00 din/kom
WC gel Plan.svez.Premia/Maxi 750ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi163,99
218,65 din/l
−9%Pronto LP + Pronto clasic sprej 20%
- Metro959,00
- Maxi Online · Mega Maxi%969,99

Casabl.Tecno Sred.Neut.75
- Europrom199,90
- Super Vero199,99
- BB Trade204,97
2.665,33 din/lAjax 750 ml Bathroom Spray
- Aleksandrović419,99
- Prima469,00
- Senta Promet488,41
559,99 din/lZorka Master Sanitar 1/2
- VUM159,99
- Euro Ša M165,00
- Transkom 94169,90
319,98 din/l- −5%
WC Axel 750 ml Simchem
- Idea · Mercator · Roda%179,99
239,99 din/l Sredstvo za Čišćenje Drvenih Površina Vir 350 ml
- Trnava Promet268,00
- Univerexport445,88
765,71 din/lSredstvo za Kupatilo Saniz Max Erla 750 ml
- Cash & Carry Plus499,99
- Univerexport574,56
666,65 din/lSredstvo za Čišćenje Vinegar Gel Erla 1 l
- Cash & Carry Plus619,99
- Univerexport702,24
619,99 din/lSredstvo za Čišćenje WC Zip 1 l PET
- Univerexport74,99
- VUM89,99
74,99 din/l
Sredstvo za Kupatilo Saniper Mentha Panonija 750 ml
- Cash & Carry Plus159,99
- Univerexport199,76
213,32 din/l
Sredstvo za Kupatilo Ajax 750 ml + Gratis Rukavice
- Univerexport513,35
- Lilly529,99
684,47 din/l
Destilovana Voda Lavazza 2 l
- Univerexport81,99
- Aroma149,99
41,00 din/l
Demineralizovana Voda Lavazza 5 l
- Senta Promet140,69
- Univerexport148,99
28,14 din/l
Sredstvo za Čišćenje Višenamensko Clenid 750 ml
- Univerexport293,10
- Gomex305,10
390,80 din/l
Sredstvo za Kupatilo Cleaner Clenid 750 ml
- Univerexport267,86
- Gomex310,50
357,15 din/l
−26%Sredstvo za Staklo Pumpica Pronature Clin 500 ml
- dm%159,00
- Super Vero240,99
318,00 din/l![Finish Sjaj 400 ml [011219]](/cene/slike/89/8592326010389.jpg?v=4b2c149e)
Finish Sjaj 400 ml [011219]
- Trlić419,00
- Soulfood629,99
1.047,50 din/lAvax Un.Sred.Za Ciscenje Podova 5 l
- Soulfood202,80
- Euro Ša M268,00
40,56 din/l
Cif Cream Lemon 500 Ml.
- Mikromarket189,00
- Soulfood349,99
378,00 din/lMer Extra Apple 500 g Vim
- Trlić189,00
- Soulfood189,99
378,00 din/kgCistac odvoda ELVI Canalino za vrucu vodu 60gr 12
- Trnava Promet74,00
- Cash & Carry Plus79,99
1.233,33 din/kg
CALGON protiv kamenca 700g
- Trnava Promet438,00
- Trlić709,99
625,71 din/kg
WC gel Dr DEVIL 400ml polar aqua
- Trnava Promet283,00
- Čutura349,99
707,50 din/lSona kiselina 1/1 Hemoprodukt 12
- Trnava Promet78,00
- Trlić89,99
78,00 din/lSredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 sa rasprsivacem
- Fortuna Market89,99
- Trnava Promet103,00
138,45 din/lSredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 bez rasprsivaca
- Fortuna Market79,99
- Trnava Promet82,00
123,06 din/lSredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 bez rasprsivaca
- Fortuna Market74,99
- Trnava Promet82,00
115,37 din/lOdmascivac MAGIC 650ml pumpica
- Trnava Promet123,00
- Fortuna Market129,99
189,23 din/lUniverzalno sredstvo MAGIC 650ml pumpica
- Trnava Promet124,00
- Fortuna Market129,99
190,77 din/lSredstvo za ciscenje abrazivno BLISS 0500 Panonija
- Trnava Promet193,00
- Cash & Carry Plus229,99
386,00 din/lBRIX WC 55g Fresh Ocean kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC 55g Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kgBRIX WC Fresh DUO Citro kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- VP Dima199,00
BRIX WC Fresh DUO Pine kuglice Brixol 11
- Trnava Promet165,00
- Mikromarket179,00
82,50 din/komBRIX WC 55g Garden kuglice Brixol 11
- Trnava Promet99,00
- VP Dima125,00
1.800,00 din/kg





























