Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA PRONATURE CLIN 500ML

SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA PRONATURE CLIN 500ML
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 9000101586107
159,00 din
najjeftinije u prodavnici dm, na akciji do 31.12.
318,00 din/l
Najskuplje je 240,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,00 din215,00 din318,00 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad240,99 din481,98 din/l+81,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 215,00 | 240,99 |
| 01.09.2026. | 215,00 | 240,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Clin pronature sred.za staklo 500mldm
- SREDSTVO ZA STAKLA CLIN PRONATURE CLASSIC 500ML HENKELSuper Vero
- SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA PRONATURE CLIN 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−30 % po lSREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA DEEP OCEAN POMPA 750ML
- Euro Ša M168,00
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus169,99
+12 prodavnica224,00 din/l- −61 % po l
SREDSTVO ZA STAKLO TIME GLASS 650ML SA PUMPICOM GREEN SHINE
- Aleksandrović79,90
- Fortuna Market84,99
122,92 din/l
−58 % po lSREDSTVO ZA STAKLO REF 750ML DAX
- Idea · Mercator · Roda99,99
133,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−36%SREDSTVO ZA CISCENJE DOMESTOS PINE FRESH 750ML
- Senta Promet190,00
- Medius%199,90
- Europrom%229,90
+28 prodavnica253,33 din/l













