Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Staklo Time Glass 650 ml sa Pumpicom Green Shine
Sredstvo za Staklo Time Glass 650 ml sa Pumpicom Green Shine
Pakovanje 650 ml 1 prodavnica Barkod 8600103163736
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
138,45 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din138,45 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 79,90 | 84,95 |
| 01.10.2026. | 79,90 | 84,95 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 82,45 |
Promene cene
- Fortuna Market 01.10. 84,99 → 89,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIME ZA STAKLO GREEN PUMP.0.65LAleksandrović
- SREDSTVO ZA STAKLO TIME GLASS 650ML SA PUMPICOM GREEN SHINEFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −17 % po l
Sredstvo za čišćenje stakla TIME GLASS green shine 650 ml bez rasprsivaca
- Fortuna Market74,99
- Trnava Promet82,00
115,37 din/l - −39 % po l
Sredstvo za čišćenje stakla GLASS CLEANER 1l sa rasprsivacem
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet92,00
84,99 din/l - −23 % po l
Sredstvo za Staklo Hit Refil 750 Ml"Piramida"
- Tekijanka79,99
- VUM%79,99
- Prima84,00
+6 prodavnica106,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l














