Cene → Kućna hemija → *Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 be…
*Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 bez rasprsivaca
Pakovanje 650 ml 3 prodavnice Barkod 8600103163743
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Radujevac
92,15 din/l
Najskuplje je 82,00 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,90 din92,15 din/l
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/559,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 759,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1559,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb59,90 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb59,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6859,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,90 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 664,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1064,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4974,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2574,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik74,99 din115,37 din/l+15,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta82,00 din126,15 din/l+22,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 59,90 | 74,99 |
| 01.09.2026. | 59,90 | 74,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIME ZA STAKLO DOPUNA 0.65L GREEN SHINEAleksandrović
- SREDSTVO ZA STAKLO TIME GLASS 650ML GREEN SHINE REFILFortuna Market
- *Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 bez rasprsivacaTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −19 % po l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE WC ZIP 1L PET
- Univerexport74,99
- VUM89,99
74,99 din/l - −17 % po l
AVAX SREDSTVO ZA CISCENJE PODOVA 1L
- Mere76,90
- Euro Ša M128,00
- Soulfood129,99
76,90 din/l - −11 % po l
Sredstvo za čišćenje cevi Cevoper 1l
- Mere81,90
- Svetofor86,00
81,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l














