Cene → Kućna hemija → WC gel Dr DEVIL 400ml polar aqua

WC gel Dr DEVIL 400ml polar aqua
Pakovanje 400 ml 2 prodavnice Barkod 8595025806048
283,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
707,50 din/l
Najskuplje je 349,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
283,00 din707,50 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din874,98 din/l+66,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 283,00 | 316,50 |
| 01.09.2026. | 283,00 | 316,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- WC GEL 3U1 400ML DR DEVIL POLAR AQUAČutura
- WC gel Dr DEVIL 400ml polar aquaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Gel Hygiene 750 g Calgon
- Cash & Carry Plus1.079,95
- Super Vero1.469,99
- Roda1.549,00
+2 prodavnice1.439,93 din/l
−23%Gel Izbe Odstr Mrlja Oxi Act 2 l Van
- Metro1.019,99
- Idea · Mercator · Roda%1.119,00
- Super Vero1.449,99
510,00 din/l
Gel Nakon Uboda Insekta 20 ml Xibiz
- Aksa455,00
- Super Vero484,99
- Idea · Mercator519,99
+1 prodavnica22.750,00 din/l
Gel Natural Protection 45 ml Xibiz
- Cash & Carry Plus419,99
- Super Vero649,99
- Idea · Mercator · Roda749,99
9.333,11 din/l
−46%Gel za Odstra Mrlja Oxi Act 2 l Van
- Maxi Online · Mega Maxi%799,99
- Idea · Mercator · Roda%1.119,00
400,00 din/l
Gel LMX Prot Ubod Komar Krpelj 30 ml
- Idea · Mercator · Roda349,99
- Čutura429,99
11.666,33 din/l
Gel Dax za Podove Limun 1 l
- Idea · Mercator · Roda149,99
149,99 din/l
−7%Gel Dax za Podove Rozi 1 l
- Idea · Mercator · Roda%139,99
139,99 din/l






