Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Drvenih Površina Vir 350 ml
Sredstvo za Čišćenje Drvenih Površina Vir 350 ml
Pakovanje 350 ml 2 prodavnice Barkod 3800069402268
268,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
765,71 din/l
Najskuplje je 445,88 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
268,00 din765,71 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 429,11 – 472,69 din445,88 din1.273,94 din/l+177,88 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 268,00 | 356,94 |
| 01.09.2026. | 268,00 | 356,94 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Vir za namestaj sprej 0350Trnava Promet
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE DRVENIH POVRŠINA VIR 350MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lSredstvo za Čišćenje Tepiha Vir 500 ml
- Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet%175,00
- Trlić229,99
+1 prodavnica279,98 din/l
−61 % po lSredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0500 pink
- Trnava Promet%149,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Trlić179,00
298,00 din/l
−59 % po lSredstvo za Čišćenje Cream Mineral Frosch 500 ml
- Sunce (Qvattro)158,49
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Fortuna Market179,99
+18 prodavnica316,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l














