Цене → Кућна хемија → Чишћење и прибор
Чишћење и прибор
722 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Sunđer za Auto 000380 Ram
- Senta Promet114,99
- ZAM119,90
Brisač Poda Rezervni Pamučni 691 Ram
- Senta Promet138,38
- ZAM149,90
- −5%
Vim Tečni Hipp 800 g Panonija
- ZAM%179,90
- Senta Promet184,47
224,88 din/kg Rukavice Lateks M 100/1 Sinomedic
- ZAM799,90
- Aleksandrović1.299,99
8,00 din/kom
Cif Cream 500 ml Lemon
- Fortuna Market169,99
- ZAM189,90
339,98 din/lSunđer Sting 1/1 NNC
- Prima16,00
- Čutura24,99
Krpa Višenamenska 1/1 Sting Plus (40) NNC
- Prima32,00
- Čutura39,99
Krpa Višenamenska 3/1 NNC
- Prima77,00
- Čutura99,99
25,67 din/komSunđer Premium Strong 1/1 NNC
- Morava39,00
- Čutura49,99
Lavax Bathroom Cleaner Protiv Kamenca 750 ml
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura137,00
133,32 din/l
Sredstvo Mer Clean bez Pumpice 500 ml
- Čutura199,99
- Gomex215,94
399,98 din/l
Korpica Bref Blue Activ Hlor 3x50 g
- Europrom399,90
- Čutura399,99
2.666,00 din/kg
Sredstvo Mer Clin Glass Blu sa Pumpicom 500 ml
- Gomex229,99
- Čutura249,99
459,98 din/lPodoper Linea Casa 1 l Limun
- Euro Ša M155,00
- Luki179,00
155,00 din/l
Cif Cream Lemon 500 ml
- Mikromarket189,00
- Luki199,00
378,00 din/l
Bref Brililiant 2x42 g Spring Rain
- Luki329,00
- Senta Promet411,52
3.916,67 din/kgAro Sona Kiselina 16-18% 1 l
- Metro107,99
- Mikromarket230,00
107,99 din/lTac Magija Univerzalno Sredstvo 500 ml
- Cash & Carry Plus179,99
- Mikromarket229,00
359,98 din/l
Cif Krem Ruža
- Mikromarket199,00
- Metro287,99
398,00 din/lClin Staklo
- Mikromarket164,99
- Mere221,90
329,98 din/l
Bref Power Active Ocan 50 g
- Mere156,00
- Mikromarket235,00
3.120,00 din/kgMer 750 ml Sanit Aqua
- Sunce (Qvattro)119,99
- VUM184,99
159,99 din/lEffix Parqet & Laminat Cleaner Lavander 1 l
- Sunce (Qvattro)135,99
- Aleksandrović199,99
135,99 din/lVukohem Zip Glass za Stakla 750 ml Dopuna
- Sunce (Qvattro)89,99
- VUM89,99
119,99 din/l
Kalyon Univerzalno Sredstvo za Čišćenje 750 ml
- Sunce (Qvattro)149,99
- Prima160,00
199,99 din/l
Kalyon 750 ml Sredstvo za Drvene Površine
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aleksandrović189,99
226,65 din/l
Kalyon 750 ml Aspirex Visenamensko Sredstvo za Čišćenje
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aksa189,00
226,65 din/lSio 1 l Sredstvo za Podove Lavanda
- VUM99,99
- Sunce (Qvattro)106,99
99,99 din/lSio Degreaser 750 ml Odmašćivač
- VUM99,99
- Sunce (Qvattro)121,99
133,32 din/lSio Bathroom 750 ml Protiv Kamenca
- VUM99,99
- Sunce (Qvattro)119,99
133,32 din/l
Sio 750 ml Visenamensko Sredstvo za Čišćenje
- Sunce (Qvattro)96,99
- VUM99,99
129,32 din/l
Sredstvo za Čišćenje Tubo Flo Cold 55 g
- Prima131,00
- Gomex139,99
2.381,82 din/kg
Sredstvo za Parket Pronto Legno Pulito 750 ml
- Prima549,00
- Gomex664,11
732,00 din/lSredstvo za Podove Pronto Superficie 750 ml
- Gomex411,72
- Prima505,00
548,96 din/lSredstvo za pranje sudova Peri, razne vrste 1,3 l
- Mere75,00
- Svetofor80,90
57,69 din/lSredstvo za čišćenje cevi Cevoper 1l
- Mere81,90
- Svetofor86,00
81,90 din/lVlažne maramice za čišćenje površina 100шт
- Svetofor64,50
- Mere125,90
0,65 din/komVisenamenske vlažne maramice za čišćenje 100kom
- Mere89,78
- Svetofor120,90
0,90 din/kom
Sredstvo za Čišćenje Mr.Proper Lemon 750 ml
- Fortuna Market519,99
- Aroma536,82
693,32 din/l
Sredstvo za Čišćenje Inox Dual Power 500 ml
- Euro Ša M289,00
- Aroma338,90
578,00 din/lSredstvo za Odrzavanje Stakla Axel Jabuka 750 ml
- Euro Ša M205,00
- Aroma279,99
273,33 din/l
−20%Mr.Valet Maramice za Čišć Enje Stakla 70 kom
- Lilly%159,99
- Aroma236,90
2,29 din/komVarikina Lavender 1 l Max Clean
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero199,99
179,99 din/l- −4%
Varikina Chamomile 1 l Max Clean
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero%192,99
179,99 din/l 
Cilit Duo 500 ml
- Senta Promet292,26
- Cash & Carry Plus375,70
584,52 din/l
Sanytol Univerzalno Srdstvo XXL 750 ml
- Europrom339,89
- Cash & Carry Plus359,99
453,19 din/l
Sanytol Sredstvo za Dezin. i Čišćenje Kupatila XXL 750 ml
- Europrom339,90
- Cash & Carry Plus379,99
453,20 din/lSila Kamenac 0,75 l
- Šumadija Market116,00
- Cash & Carry Plus129,99
154,67 din/l






















