Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA PARKET PRONTO LEGNO PULITO 750ML

SREDSTVO ZA PARKET PRONTO LEGNO PULITO 750ML
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8002030116456
549,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
732,00 din/l
Najskuplje je 664,11 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
549,00 din732,00 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta664,11 din885,48 din/l+115,11 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 549,00 | 606,56 |
| 20.09.2026. | 549,00 | 606,56 |
| 01.09.2026. | 525,00 | 594,56 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDSTVO ZA PARKET PRONTO LEGNO PULITO 750MLGomex
- PRONTO LEGNO PULITO 750Prima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l













