Cene → Kućna hemija → KALYON 750ML SRED.ZA DRVENE POVRSINE

KALYON 750ML SRED.ZA DRVENE POVRSINE
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8698848002717
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
226,65 din/l
Najskuplje je 189,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din226,65 din/l
-
Aleksandrović9 prodavnica: 189,99 din · Negotin, Bor, Kladovo189,99 din253,32 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49189,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6189,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38189,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7189,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb189,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2189,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb189,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68189,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36189,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 169,99 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 179,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KALYON 750ML ZA DRV. POVRSINEAleksandrović
- KALYON 750ML SRED.ZA DRVENE POVRSINESunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KALYON 750ml WHITE
- Aleksandrović119,99
- Aksa Premium143,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+2 prodavnice159,99 din/l
Kalyon sprej za cišcenje nameštaja i parketa,750ml
- Trnava Promet136,00
- Sunce (Qvattro)139,99
- Aksa149,00
+1 prodavnica181,33 din/l
KALYON 750ML ASPIREX VISENAMENSKO SRED. ZA CIS.
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aksa189,00
- Aleksandrović199,99
226,65 din/l
KALYON ZA CISCENJE RĐE I KAMENCA 900ML
- Sunce (Qvattro)179,99
- Transkom 94189,00
- Prima205,00
199,99 din/l
KALYON 750ML KREM.ZA CISCENJE AMONIJAK
- Aleksandrović129,90
- Aksa159,00
173,20 din/l
KALYON 750ML SPREJ ZA KUPATILO
- Aleksandrović149,90
- Aksa185,00
199,87 din/l
KALYON 750ML ULTRA SUN IZBELJIVAC
- Aleksandrović119,99
- Aksa155,00
159,99 din/lKALYON ODMASCIVAC LIMUN750ML
- Transkom 94139,00
- Aksa189,00
185,33 din/l




