Cene → Kućna hemija → KALYON 750ML KREM.ZA CISCENJE AMONIJAK

KALYON 750ML KREM.ZA CISCENJE AMONIJAK
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8698848004377
129,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
173,20 din/l
Najskuplje je 159,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
129,90 din173,20 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,90 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta159,00 din212,00 din/l+29,10 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kalyon kremasto sr. za cišcenje -amonijak, 750mlAksa
- KALYON 750ML KREM.ZA CISCENJE AMONIJAKAleksandrović
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KALYON 750ml WHITE
- Aleksandrović119,99
- Aksa Premium143,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+2 prodavnice159,99 din/l
Kalyon sprej za cišcenje nameštaja i parketa,750ml
- Trnava Promet136,00
- Sunce (Qvattro)139,99
- Aksa149,00
+1 prodavnica181,33 din/l
KALYON 750ML ASPIREX VISENAMENSKO SRED. ZA CIS.
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aksa189,00
- Aleksandrović199,99
226,65 din/l
KALYON ZA CISCENJE RĐE I KAMENCA 900ML
- Sunce (Qvattro)179,99
- Transkom 94189,00
- Prima205,00
199,99 din/l
KALYON 750ML SPREJ ZA KUPATILO
- Aleksandrović149,90
- Aksa185,00
199,87 din/l
KALYON 750ML SRED.ZA DRVENE POVRSINE
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aleksandrović189,99
226,65 din/l
KALYON 750ML ULTRA SUN IZBELJIVAC
- Aleksandrović119,99
- Aksa155,00
159,99 din/lKALYON ODMASCIVAC LIMUN750ML
- Transkom 94139,00
- Aksa189,00
185,33 din/l




