Cene → Kućna hemija → KALYON 750ML SPREJ ZA KUPATILO

KALYON 750ML SPREJ ZA KUPATILO
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8698848006203
149,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
199,87 din/l
Najskuplje je 185,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,90 din199,87 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta185,00 din246,67 din/l+35,10 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kalyon sprej za cišcenje kupatila, 750mlAksa
- KALYON 750ML SPREJ ZA KUPATILOAleksandrović
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KALYON 750ml WHITE
- Aleksandrović119,99
- Aksa Premium143,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+2 prodavnice159,99 din/l
Kalyon sprej za cišcenje nameštaja i parketa,750ml
- Trnava Promet136,00
- Sunce (Qvattro)139,99
- Aksa149,00
+1 prodavnica181,33 din/l
KALYON 750ML ASPIREX VISENAMENSKO SRED. ZA CIS.
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aksa189,00
- Aleksandrović199,99
226,65 din/l
KALYON ZA CISCENJE RĐE I KAMENCA 900ML
- Sunce (Qvattro)179,99
- Transkom 94189,00
- Prima205,00
199,99 din/l
KALYON 750ML KREM.ZA CISCENJE AMONIJAK
- Aleksandrović129,90
- Aksa159,00
173,20 din/l
KALYON 750ML SRED.ZA DRVENE POVRSINE
- Sunce (Qvattro)169,99
- Aleksandrović189,99
226,65 din/l
KALYON 750ML ULTRA SUN IZBELJIVAC
- Aleksandrović119,99
- Aksa155,00
159,99 din/lKALYON ODMASCIVAC LIMUN750ML
- Transkom 94139,00
- Aksa189,00
185,33 din/l




