Цене → Кућна хемија → Чишћење и прибор
Чишћење и прибор
723 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+8 продавница2.100,00 din/kg
Bref Blue Aktiv 50 g Eucalyptus
- Trnava Promet119,00
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market149,00
+8 продавница2.380,00 din/kg
Dr.Beckmann Protiv Kamenca 250 ml
- Cash & Carry Plus399,99
- Fortuna Market399,99
- Prima475,00
+8 продавница1.599,96 din/l
−37%Bref WC Kuglice 3x50 g Pine
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 продавница1.833,27 din/kg
−14%Bref WC Kuglice 3x50 g Limun
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 продавница1.833,27 din/kg
−33%Pompa Odmascivac 500 ml Pumpica
- Maxi Online%189,99
- VUM%199,99
- Euro Ša M221,00
+8 продавница379,98 din/lHit Sona Kiselina 1 l "Sani"
- Leon119,99
- ZAM129,90
- Europrom139,90
+8 продавница119,99 din/l
−30%Sredstvo za Uklanjanje Kamenca Kh-7 750 ml
- Mega Maxi%379,99
- dm439,00
- Lilly%439,99
+8 продавница506,65 din/l
−23%Pompa Kupatilo 500 ml Pumpica
- VUM199,99
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Euro Ša M221,00
+6 продавница399,98 din/l
−19%Maramice za Čišćenje Vlažne Swiffer 10/1
- VP Dima399,00
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm699,00
+5 продавница39,90 din/kom
Sredstvo za Kupatilo WC Saniper Panonija 500 ml
- Europrom99,90
- Senta Promet134,16
- Mikromarket149,00
+7 продавница188,49 din/l
Sredstvo za Dezinfekciju Asepsol Yuco 1 l
- Trnava Promet137,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Aksa149,00
+7 продавница137,00 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Cream Taš 500 ml
- Trnava Promet165,00
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Cash & Carry Plus199,99
+5 продавница330,00 din/l
Sredstva za Čišćenje Lilac Ajax 1 l
- Trnava Promet210,00
- Metalac Market229,00
- Metro239,99
+7 продавница210,00 din/l
−40%Sredstvo za Kupatilo Lime Fresh Domestos 700 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Metro249,98
- dm289,00
+5 продавница328,56 din/l
−11%Cif Bathroom Trigger 500 ml
- Senta Promet209,99
- Sunce (Qvattro)%249,99
- Soulfood289,99
+7 продавница419,98 din/l
Sredstvo za ciscenje abrazivno THE PINK STUFF 0500
- dm299,00
- Fortuna Market299,99
- Trnava Promet305,00
+7 продавница598,00 din/l
−15%Podoper AXEL 1l Tirkiz poljsko cvece
- Trnava Promet205,00
- Euro Ša M232,00
- Aroma249,99
+7 продавница205,00 din/l
−8%Podoper AJAX 1/1 flowers lagoon
- Euro Ša M%182,90
- Trnava Promet210,00
- Metalac Market229,00
+7 продавница182,90 din/l
−49%Ajax Strong Safe 1 l
- dm%139,00
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Trnava Promet202,00
+5 продавница139,00 din/l
−49%Cillit Bang Power Cleaner 750 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%329,99
- Euro Ša M394,00
- Fortuna Market419,99
+6 продавница439,99 din/l
−29%BREF KUGLICE DUO PACK 2x50g PINE
- Leon199,99
- Senta Promet199,99
- Aleksandrović209,99
+7 продавница1.999,90 din/kg
−75%WC Bref Kuglice 50 g Magnolija
- dm%70,00
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Euro Ša M145,00
+5 продавница1.400,00 din/kg
−30%Bref Briliant Gel Artic Ocean 2x42 g
- Metro274,80
- Aroma%279,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+5 продавница3.271,43 din/kg
−8%Frosch dishwashing liquid lemon 750ml
- Medius%179,90
- VUM179,99
- Euro Ša M189,00
+7 продавница239,87 din/lHit WC Sanitar 750 Ml"Sani"
- ZAM109,90
- Prima118,00
- Metalac Market119,00
+7 продавница146,53 din/lHit Odmascivac 750 ml sa Pum."Sani"
- ZAM179,90
- VUM194,99
- Europrom199,90
+7 продавница239,87 din/lHit Protiv Kamenca sa Pump.750 ml "Sani"
- ZAM154,90
- VUM159,99
- Metalac Market169,00
+7 продавница206,53 din/l
−33%KH-7 ODMAŠĆIVAČ sa pumpicom 750 ml
- Profi%299,99
- dm399,00
- Aroma449,99
+7 продавница399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Parketa Emsal 750 ml
- Tekijanka435,62
- Trnava Promet436,00
- RIČ459,00
+6 продавница580,83 din/l
−29%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 1 l
- Fortuna Market399,99
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Univerexport%599,99
+4 продавнице399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Flower&Spr. Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Euro Ša M368,00
- Cash & Carry Plus379,99
+6 продавница323,99 din/l
−23%Sredstvo za Čišćenje Tepiha 3u1 Vanish 500 ml
- Trlić349,99
- Trnava Promet397,00
- Idea · Mercator · Roda%629,99
+4 продавнице699,98 din/l
Sredstvo za Kuhinju Inox Axel 500 ml
- Metro284,50
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet301,00
+6 продавница569,00 din/l
Sredstvo za Kupatilo Ocean Fresh Domestos 700 ml
- Metro249,98
- Transkom 94319,00
- Maxi Online · Mega Maxi385,99
+5 продавница357,11 din/l
Sredstvo za Staklo Pumpica Jabuka Clin 500 ml
- Trnava Promet189,00
- Euro Ša M202,00
- Senta Promet206,26
+6 продавница378,00 din/l
−23%Sredstvo za Kupatilo Gel Blooming Bref 750 ml
- dm169,00
- Aleksandrović179,99
- Mega Maxi%199,99
+6 продавница225,33 din/l
Domestos Pine Gel 750 ml
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet221,00
- Aroma245,70
+6 продавница266,65 din/l
The Pink Stuff Sredstvo za Ciscenje Toaleta 750 ml
- Fortuna Market319,99
- Trnava Promet322,00
- Euro Ša M360,00
+6 продавница426,65 din/l
−25%Sredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0250 cream tecni vim white
- Senta Promet164,59
- Trnava Promet172,00
- Cash & Carry Plus179,99
+6 продавница658,36 din/l
Ace Izbeljivac 1,1 l
- Trnava Promet146,00
- VP Dima179,00
- Aman179,99
+6 продавница146,00 din/l
−34%MR.PROPER 0800 univerzalni sprej Cherry
- Idea · Mercator · Roda%320,00
- VP Dima355,00
- RIČ369,99
+4 продавнице400,00 din/lTREFF za tepihe 0530 Panonija
- Prima153,00
- Transkom 94165,00
- Metalac Market189,00
+6 продавница288,68 din/l
−25%Sredstvo Tas Pena Univerzal 750 ml Albus
- Trnava Promet218,00
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- Euro Ša M269,00
+4 продавнице290,67 din/l
Sredstvo za ciscenje stakla AXEL glass sa alkoholom 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet197,00
- Mere210,90
- Metro215,28
+6 продавница262,67 din/l
−24%Podoper AXEL 1l Crveni rajsko cvece
- Trnava Promet205,00
- Trlić239,99
- Aroma249,99
+6 продавница205,00 din/l
−8%Podoper AJAX 1/1 spring flowers
- Euro Ša M%182,90
- Metro187,00
- Trnava Promet210,00
+6 продавница182,90 din/lAxel Univerzalno Sredstvo za Ciscenje 500 ml
- Aleksandrović289,99
- Europrom299,90
- Medius299,99
+6 продавница579,98 din/l
































