Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PENA CITRUS DOMESTOS 435ML

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PENA CITRUS DOMESTOS 435ML
Pakovanje 435 ml 13 prodavnica Barkod 8720182795632
230,00 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 13.10.
528,74 din/l
Najskuplje je 552,15 din, +140% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
230,00 din518,94 din528,74 din/l
-
230,00 din518,94 din528,74 din/l
-
230,00 din518,94 din528,74 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta385,00 din885,06 din/l+155,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta422,54 din971,36 din/l+192,54 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta433,97 din997,63 din/l+203,97 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu439,00 din1.009,20 din/l+209,00 din
-
Aleksandrović17 prodavnica: 399,99 - 449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Štubik449,99 din1.034,46 din/l+219,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6399,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43399,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99399,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5449,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb449,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7449,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10449,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2449,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296449,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb449,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta459,00 din1.055,17 din/l+229,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta459,99 din1.057,45 din/l+229,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad521,99 din1.199,98 din/l+291,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta529,99 din1.218,37 din/l+299,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 531,40 – 585,36 din552,15 din1.269,31 din/l+322,15 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 385,00 | 459,99 |
| 22.09.2026. | 385,00 | 459,99 |
| 01.09.2026. | 385,00 | 518,94 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 547,97 → 433,97 din -21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOMESTOS PENA 435ML CITRUSAleksandrović
- WC SANITAR PENA CITRUS 435MLBB Trade
- DOMESTOS PENA CITRUS 435ML UNILEVERIdea, Mercator, Roda
- DOMESTOS PENA CITRUS 435ML###Prima
- SAN.DOMESTOS PENA 435ML CITRUSSenta Promet
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE DOMESTOS PENA CITRUS 435MLSuper Vero
- DOMESTOS PENA CITRUS 435MLTekijanka, Transkom 94, Trlić
- *DOMESTOS pena 435ml citrus freshTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−34 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM CITRUS FROSCH 500ML
- Transkom 94175,00
- Fortuna Market179,99
- VUM179,99
+28 prodavnica350,00 din/l
−47 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM LILA FLOWER CIF 500ML
- Aleksandrović139,99
- Idea%210,00
- Mercator%210,00
+9 prodavnica279,98 din/l
−47 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE TEPIHA VIR 500ML
- Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet%175,00
- Trlić229,99
+1 prodavnica279,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l










