Cene → Kućna hemija → Sredstvo Univerzalno Raspbery Frosch 500 ml

Sredstvo Univerzalno Raspbery Frosch 500 ml
Pakovanje 500 ml 11 prodavnica Barkod 4009175953698
254,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
509,98 din/l
Najskuplje je 396,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
254,99 din509,98 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta272,00 din544,00 din/l+17,01 din
-
289,99 din359,99 din579,98 din/l+35,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta299,99 din599,98 din/l+45,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta349,99 din699,98 din/l+95,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad374,99 din749,98 din/l+120,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta379,00 din758,00 din/l+124,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd379,99 din759,98 din/l+125,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta379,99 din759,98 din/l+125,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta379,99 din759,98 din/l+125,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 396,99 – 420,99 din396,99 din793,98 din/l+142,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 254,99 | 377,00 |
| 01.10.2026. | 254,99 | 377,00 |
| 20.09.2026. | 254,99 | 367,49 |
| 18.09.2026. | 254,99 | 364,23 |
| 01.09.2026. | 254,99 | 348,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 279,00 → 379,00 din +36%
- Aleksandrović 30.09. 279,99 → 349,99 din +25%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FROSCH ANTI-CALC VINEG.SPREJ 500MLAleksandrović
- Frosch Raspberry sirće za čiš.u sp.500mldm
- FROSCH RASPBERRY ANI-CALC VINEGAR 500MLEuro Ša M
- SRED RASPBER ANTI-CAL VIN 500ML FROIdea, Mercator, Roda
- FROSCH RASPBERRY ANTI-CALC UNIVERZ. SREDSTVO 500MLLilly
- FROSCH SREDSTVO ZA UKLANJANJE KAMENCA 500ML RASPBERRY VINEGARMedius
- Frosch raspberry anti-calc Vinegar 500mlMega Maxi
- SRED.ZA ČIŠĆENJE ANTI-CALC VINEGAR 500ML FROSCHSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
Univerzalno sredstvo MAGIC 650ml pumpica
- Trnava Promet124,00
- Fortuna Market129,99
190,77 din/l
−61 % po lKalyon Univerzalno Sredstvo za Čiš. 750 ml
- Sunce (Qvattro)149,99
- Prima160,00
199,99 din/l
−28 % po lSredstvo za Čišćenje Univerzalno Arf 600 ml
- Trnava Promet%219,00
- BB Trade%229,99
- VP Dima299,90
+13 prodavnica365,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l












