Цене → Кућна хемија → Чишћење и прибор
Чишћење и прибор
721 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−20%SREDSTVO ZA KUPATILO PINE DOMESTOS 1.25L
- Euro Ša M349,00
- Cash & Carry Plus349,99
- Sunce (Qvattro)369,99
+12 продавница279,20 din/l
−28%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MULTIACTION AJAX 750ML
- Cash & Carry Plus349,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- ZAM359,90
+10 продавница466,65 din/l
−23%SREDSTVO ZA WC BREF MER P OWER AKTIV GEL PINE 700ML
- Euro Ša M162,00
- Cash & Carry Plus164,99
- Leon164,99
+12 продавница216,00 din/l
LINEA CASA TECNOST ZA STAKLO SP 750ML
- Euro Ša M145,00
- Cash & Carry Plus145,99
- BB Trade159,97
+12 продавница193,33 din/l
−35%PRONTO 0300 classic za namest.LAVANDA
- Cash & Carry Plus459,89
- Trnava Promet488,00
- Metalac Market499,00
+12 продавница1.532,97 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE RAV. PLOČA DR.BECKMAN 250ML
- dm399,00
- Cash & Carry Plus400,00
- Fortuna Market429,99
+11 продавница1.596,00 din/l
UNIVERZALNE MARAMICE ZA ČIŠĆENJE 50/1 LINEA CASA
- Aleksandrović139,99
- Senta Promet149,99
- Cash & Carry Plus159,99
+11 продавница2,80 din/kom
−33%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PENA FLORAL DOMESTOS 435ML
- Mega Maxi%369,99
- Cash & Carry Plus379,99
- Metro399,98
+11 продавница850,55 din/l
Sredstvo za ciscenje abrazivno SAP.ARF cream 0400 Profesional
- Trnava Promet225,00
- Metro226,99
- Trlić289,90
+11 продавница562,50 din/l
−48%BREF SANIT za WC 0700 Pine
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
- Euro Ša M177,00
+9 продавница171,43 din/l
−53%BREF KUGLICE 50g ACTIVE CHLORIN
- Senta Promet109,99
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- dm%139,00
+9 продавница2.199,80 din/kg
−22%SREDSTVO ZA KUPATILO SHOWER MR.PROPER 800ML
- Cash & Carry Plus349,99
- Euro Ša M367,00
- Fortuna Market379,99
+10 продавница437,49 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA GREEN AJAX 1.5L
- ZAM319,90
- Trlić319,99
- Euro Ša M326,00
+10 продавница213,27 din/l
−26%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE U SPREJU ORIGINAL CIF 700ML
- Cash & Carry Plus349,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- RIČ359,99
+8 продавница499,99 din/l
−50%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA JABUKA CLIN 500ML
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet161,00
- Euro Ša M169,99
+8 продавница240,00 din/l
−50%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MAŠINA PEARLS LEMON SOMAT 17G
- Super Vero282,99
- Euro Ša M299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+8 продавница16.646,47 din/kg
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO AKTIV GEL LIMUN MER 700ML
- Euro Ša M162,00
- Cash & Carry Plus164,99
- Aleksandrović179,99
+10 продавница216,00 din/l
ANITRA Duck WC 2*36gr korpica Fresh Boost Marine Wave
- Metalac Market139,99
- Euro Ša M143,00
- Cash & Carry Plus143,55
+10 продавница4.374,69 din/kg
ANITRA Duck WC 2*36gr korpica Fresh Boost Floral Pink Peony
- Euro Ša M143,00
- Cash & Carry Plus143,55
- Fortuna Market149,99
+10 продавница4.468,75 din/kg
Ajax Sredstvo za podove Sweet Almond Oil 1L
- Mikromarket149,99
- Trnava Promet210,00
- Euro Ša M230,00
+10 продавница149,99 din/l
LAVA ČISTAČ ZA KUPATILO 600ML
- Cash & Carry Plus289,99
- dm319,00
- Aleksandrović329,99
+10 продавница483,32 din/l
MR PROPER HYGIENE SPREJ UNIVERZALNO SREDSTVO 800ML
- Cash & Carry Plus359,99
- Metalac Market379,00
- Fortuna Market379,99
+10 продавница449,99 din/l
SREDSTVO ZA KUHINJU LIMUN MR.MUSCLE 750ML
- Euro Ša M354,00
- Cash & Carry Plus357,41
- Sunce (Qvattro)360,99
+9 продавница472,00 din/l
−33%SREDSTVO UNIVERZALNO BLOSSOM MR.PROPER 800ML
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus349,99
- Europrom359,90
+9 продавница437,38 din/l
−40%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PRAŠKO I DOPUNA SWIFFER 5/1
- Maxi Online · Mega Maxi%499,99
- Aleksandrović599,99
- Euro Ša M636,00
+8 продавница125,00 din/kom
−19%KOMPLET ZA BRISANJE + MARAMICE SWIFFER
- Senta Promet1.599,99
- Idea · Mercator · Roda%1.699,00
- RIČ1.779,00
+7 продавница
−56%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PENA CITRUS DOMESTOS 435ML
- Idea · Mercator · Roda%230,00
- Trnava Promet385,00
- Tekijanka422,54
+7 продавница528,74 din/l
TECNOST ZA STAKLA REFIL 750ML LINEA CASA
- Euro Ša M109,00
- Cash & Carry Plus109,99
- BB Trade119,97
+9 продавница145,33 din/l
−44%Dr.Beckmann Cistac frizidera 250ml
- Maxi Online · Mega Maxi%289,99
- dm399,00
- Cash & Carry Plus400,00
+8 продавница1.159,96 din/l
Sredstvo za ciscenje abrazivno Vim HIPP 0600 grand Panonija
- Senta Promet174,15
- Metro179,99
- Mikromarket185,00
+9 продавница290,25 din/kg
PRONTO SPREJ PROTIV PRASINE 300ml
- Senta Promet437,24
- Trlić459,00
- Aleksandrović459,99
+9 продавница1.457,47 din/l
−35%DOMESTOS WHITE SHINE 750ml
- Senta Promet220,79
- Euro Ša M244,00
- Maxi Online · Mega Maxi%249,99
+8 продавница294,39 din/l
SREDSTVO UNIVERZALNO RASPBERY FROSCH 500ML
- VUM254,99
- Euro Ša M272,00
- dm279,00
+8 продавница509,98 din/l
SREDSTVO UNIVERZALNO RASPBERY FROSCH 1L
- Euro Ša M255,00
- Aleksandrović319,99
- Metro335,99
+8 продавница255,00 din/l
SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA PINK STUFF 750ML
- Trnava Promet305,00
- Fortuna Market309,99
- Euro Ša M360,00
+8 продавница406,67 din/l
−43%SREDSTVO ZA KUPATILO ZA KAMENCA LIMUN CILLIT 750ML
- Maxi Online%349,99
- Aroma426,00
- Cash & Carry Plus435,90
+8 продавница466,65 din/l
−18%DOPUNA ZA ČIŠĆENJE PRAŠKO SWIFFER 5/1
- Europrom599,90
- Aleksandrović599,99
- Senta Promet599,99
+8 продавница119,98 din/kom
−11%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PRAŠKO I DOPUNA SWIFFER 2/1
- Europrom949,90
- Euro Ša M975,00
- Idea · Mercator · Roda%979,99
+6 продавница474,95 din/kom
−38%SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO CHANTE CLAIR 625ML
- Medius%289,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Idea · Mercator · Roda%289,99
+6 продавница463,84 din/l
MARAMICE ZA ČIŠĆENJE NAMEŠTAJA LINEA 50/1
- Aleksandrović139,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Sunce (Qvattro)159,99
+8 продавница2,80 din/kom
−42%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM LILA FLOWER CIF 500ML
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Metro287,99
- RIČ309,99
+6 продавница420,00 din/l
−24%SREDSTVO ZA STAKLO LEMON TRIGGER CLIN 500ML
- Cash & Carry Plus189,99
- Trnava Promet212,00
- Medius229,99
+8 продавница379,98 din/l
−24%SREDSTVO ZA STAKLO PEONY TRIGGER CLIN 500ML
- Cash & Carry Plus199,99
- dm215,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+6 продавница399,98 din/l
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO GEL AQUA FRESH BREF 750ML
- dm169,00
- Euro Ša M172,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+6 продавница225,33 din/l
Dr.Beckmann cistac tepiha sa cetkom 0650
- dm579,00
- Cash & Carry Plus659,99
- Fortuna Market669,99
+8 продавница890,77 din/l
Sampon za tepihe EMSAL 1000ml
- ZAM329,90
- Euro Ša M369,00
- Trnava Promet383,00
+8 продавница329,90 din/l
−22%HEITMANN CISTA SODA ZA CIŠCENJE 500G
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Medius279,99
- Trnava Promet293,00
+6 продавница559,98 din/kg
−46%SMAC kupatilo Disinfectant 0650
- Trnava Promet246,00
- Cash & Carry Plus247,78
- Euro Ša M248,00
+8 продавница378,46 din/l

























