Cene → Kućna hemija → Lava Čistač za Kupatilo 600 ml

Lava Čistač za Kupatilo 600 ml
Pakovanje 600 ml 13 prodavnica Barkod 8607000088322
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
483,32 din/l
Najskuplje je 389,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
289,99 din483,32 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 329,99 din · Negotin329,99 din549,98 din/l+40,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb329,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta335,90 din559,83 din/l+45,91 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta340,00 din566,67 din/l+50,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad346,99 din578,32 din/l+57,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta349,90 din583,17 din/l+59,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta352,80 din588,00 din/l+62,81 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta352,80 din588,00 din/l+62,81 din
-
MercatorRadnje: Beograd352,80 din588,00 din/l+62,81 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta355,99 din593,32 din/l+66,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta359,99 din599,98 din/l+70,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din616,65 din/l+80,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta389,00 din648,33 din/l+99,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Idea · Roda · Mercator · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 289,99 | 352,80 |
| 01.10.2026. | 289,99 | 352,80 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 349,90 |
Promene cene
- dm 01.10. 319,00 → 389,00 din +22%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LAVA 600ML ODSTR.KAMENCAAleksandrović
- SREDSTVO ZA UKLANJANJE KA MENCA LAVA 600MLAroma, City
- ODSTRANJIVAC KAMENCA LAVA 600mlCash & Carry Plus
- LAVA ČISTAČ ZA KUPATILO 600MLdm
- LAVA ODSTR.KAMENCA 600mlEuroprom
- SREDSTVO ZA KAMENAC LAVA 600MLFortuna Market
- SREDSTVO ZA KUPATILO LAVA 600MLIdea, Mercator, Roda
- LAVA ODSTRANJIVAC KAMENCAZA KUPATILO 600MLLilly
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Lavax Abraziv 500 ml Fresh
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero192,99
- Trlić249,90
359,98 din/lLavax Pine 750 ml Sanitar
- Cash & Carry Plus119,99
- Trnava Promet148,00
- Trlić164,90
159,99 din/lLavax Bathroom Cleaner Protiv Kamenca 750 ml
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura137,00
133,32 din/lLavax Jabuka Deterdžent za Sudove 0,5 l
- Senta Promet98,60
- Trlić99,90
197,20 din/l
LAVAX odstranjivač fleka 500 ml Lavazza
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet240,00
359,98 din/l



