Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Čišćenje Praško i Dopuna Swiffer 2/1

Sredstvo za Čišćenje Praško i Dopuna Swiffer 2/1
Pakovanje 2 kom 11 prodavnica Barkod 8006540316603
949,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
474,95 din/kom
Najskuplje je 1.294,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
949,90 din474,95 din/kom
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta975,00 din487,50 din/kom+25,10 din
-
979,99 din1.099,00 din490,00 din/kom+30,09 din
-
979,99 din1.099,00 din490,00 din/kom+30,09 din
-
979,99 din1.099,00 din490,00 din/kom+30,09 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta1.049,99 din525,00 din/kom+100,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.149,00 din574,50 din/kom+199,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.125,99 – 1.239,99 din1.169,99 din585,00 din/kom+220,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta1.199,00 din599,50 din/kom+249,10 din
-
1.294,00 din647,00 din/kom+344,10 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.294,00 din647,00 din/kom+344,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 949,90 | 1.099,00 |
| 01.09.2026. | 949,90 | 1.099,00 |
Promene cene
- dm 01.10. 999,00 → 1.199,00 din +20%
- Aleksandrović 30.09. 999,99 → 1.049,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SWIFFER DUSTER KIT XXL+2 DOPUNEAleksandrović
- Swiffer XXL DUSTER KIT set za praš.1/1dm
- SWIFFER DUSTER XXL DRSKA +2DOPUNEEuro Ša M
- SWIFFER DUSTER XXL DRS.+2DOP-603Europrom
- PRAŠKO DUGA DRŠKA+DOPUNA2/1 SWIFFERIdea, Mercator, Roda
- Prasko sa dugom drskom +2dopune SwifferMaxi Online, Mega Maxi
- SWIFFER SET ZA PRASINU XXL DRSKA+2DOPUNEPrima
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PRAŠKO I DOPUNA SWIFFER 2/1Univerexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l










