Cene → Kućna hemija → Sredstvo za ciscenje abrazivno THE PINK STUFF 0500

Sredstvo za ciscenje abrazivno THE PINK STUFF 0500
Pakovanje 500 ml 10 prodavnica Barkod 5060033823675
299,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
598,00 din/l
Najskuplje je 449,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,00 din598,00 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din599,98 din/l+0,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta305,00 din610,00 din/l+6,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta308,00 din616,00 din/l+9,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta399,99 din799,98 din/l+100,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta399,99 din799,98 din/l+100,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta419,99 din839,98 din/l+120,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd449,99 din899,98 din/l+150,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta449,99 din899,98 din/l+150,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta449,99 din899,98 din/l+150,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 299,00 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 299,00 | 399,99 |
Promene cene
- Mercator 27.09. 399,99 → 449,99 din +13%
- Roda 27.09. 399,99 → 449,99 din +13%
- Idea 27.09. 399,99 → 449,99 din +13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- THE PINK STUFF KREMA ZA CISCENJE 500MLAman
- THE PINK STUFF univ.krema za čišć. 500mldm
- CUDESNA KREMA ZA CISCENJE 500 ML.Euro Ša M
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE THE PINK 500ML STUFF MIRACLE KREMA 005534Fortuna Market
- KREMA ZA ČIŠĆENJE ČUDESNA 500ML TPSIdea, Mercator, Roda
- THE PINK STUFF CUDESNA KREMA ZA CIŠCENJE 500MLLilly
- PINK STUFF KREMA ZA CISCENJE 500MLMedius
- Sredstvo za ciscenje abrazivno THE PINK STUFF 0500Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−33 % po lSredstvo za Čišćenje Univerzalno Pink Stuff 750 ml
- ZAM299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Trnava Promet305,00
+12 prodavnica399,87 din/l
−55 % po lSredstvo za Ciscenje Domestos Pink 750 ml
- Aman%199,99
- Aroma245,70
- Euro Ša M263,00
+1 prodavnica266,65 din/l
−50 % po lSredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0500 pink
- Trnava Promet%149,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Trlić179,00
298,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−13%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−4%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Trnava Promet91,00
- Leon%95,99
- Euro Ša M98,00
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 750 ml
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l











