Cene → Kućna hemija → Frosch Citrus 75 ml

Frosch Citrus 75 ml
Pakovanje 75 ml 3 prodavnice Barkod 4001499923739
205,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.733,33 din/l
Najskuplje je 269,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
205,00 din2.733,33 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta229,99 din3.066,53 din/l+24,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad269,99 din3.599,87 din/l+64,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 205,00 | 229,99 |
| 25.09.2026. | 205,00 | 229,99 |
| 20.09.2026. | 194,00 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 194,00 | 212,00 |
Promene cene
- Šumadija Market 25.09. 194,00 → 205,00 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Odstranjivac fleka Citrus Frosch 75mlMega Maxi
- FROSCH CITRUS 75MLŠumadija Market
- SRED.ZA SKIDANJE FLEKA FROSCH CITRUS 75ML W&MSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Frosch Cleaning Cream Lavanda 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Metalac Market199,00
- ZAM199,90
+15 prodavnica339,98 din/l
−8%Frosch dishwashing liquid lemon 750ml
- Medius%179,90
- VUM179,99
- Euro Ša M189,00
+7 prodavnica239,87 din/l
FROSCH 1/1 Lavander Universal cleaner
- Metalac Market269,00
- Šumadija Market278,00
- Cash & Carry Plus290,00
+5 prodavnica269,00 din/l
FROSCH za kupatilo 500 ml Hygiene cleaner pumpica
- Šumadija Market292,00
- Trnava Promet322,00
- dm379,00
+1 prodavnica584,00 din/l
Frosch Baby Odstranjivač Fleka 300 ml
- Tekijanka435,94
- Podunavlje439,99
- Aleksandrović459,99
+1 prodavnica1.453,13 din/l
Frosch baby sredstvo za higije.čišćenje 500ml
- Aksa Premium305,00
- dm315,00
- Aksa349,00
+1 prodavnica610,00 din/l
Frosch Deterdžent Balsam Lemon 750 ml
- Euro Ša M189,00
- Trnava Promet211,00
- Cash & Carry Plus259,99
+1 prodavnica252,00 din/l
−10%Frosch Spiritus za staklo dopuna 750ml
- Mega Maxi%284,99
- Maxi Online315,99
- dm319,00
379,99 din/l













