Cene → Kućna hemija → Frosch dishwashing liquid lemon 750ml

Frosch dishwashing liquid lemon 750ml
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 4001499964534
179,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
239,87 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 292,00 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,90 din194,99 din239,87 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta179,99 din239,99 din/l+0,09 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din266,53 din/l+20,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta207,39 din276,52 din/l+27,49 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik209,99 din279,99 din/l+30,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta215,00 din286,67 din/l+35,10 din
-
224,99 din249,99 din299,99 din/l+45,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu234,99 din313,32 din/l+55,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula269,99 din359,99 din/l+90,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu292,00 din389,33 din/l+112,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 179,99 | 215,00 |
| 17.09.2026. | 179,99 | 215,00 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 212,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SRED.FROSH DISHWASH.LIQUID LEMON 750mlCash & Carry Plus
- Frosch det. za sud. Lemon 750mldm
- FROSCH DISHWASHING LIQUID LEMON 750MLEuro Ša M
- TEČNOST ZA POSUÐE FROSCH 750ML LIMUNFortuna Market
- FROSCH SUDOVI 750ML LIQUID LEMONMedius
- FROSCH T.ZA SUD.750ML LIQUID LEMONMorava
- FROSCH TECNOST ZA SUDOVE LEMON 750MLPrima
- Frosch dishwashing liquid lemon 750mlRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%FROSCH CLEANING CREAM LAVANDA 500ML
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Transkom 94175,00
- Aleksandrović179,99
+16 prodavnica339,98 din/l
−11%FROSCH 1/1 Lavander Universal cleaner
- Aleksandrović259,90
- Metalac Market269,00
- Šumadija Market278,00
+6 prodavnica259,90 din/l
−15%Frosch baby sredstvo za higije.čiš.500ml
- Aksa%259,00
- Aleksandrović299,90
- Aksa Premium305,00
+2 prodavnice518,00 din/l
FROSCH DETERDZENT 1,5L
- Metalac Market740,64
- Aleksandrović749,99
- Mikromarket769,80
+2 prodavnice493,76 din/l
Frosch pH-neutral univ. sred. za čiš. 1l
- Aleksandrović319,99
- BB Trade349,97
- Super Vero349,99
+1 prodavnica319,99 din/l
FROSCH za kupatilo 0500 Hygiene cleaner pumpica
- dm279,00
- Šumadija Market292,00
- Trnava Promet322,00
+1 prodavnica558,00 din/l
FROSCH BABY ODSTRANJIVAC FLEKA 300ML
- Aleksandrović339,90
- Tekijanka435,94
- Podunavlje439,99
+1 prodavnica1.133,00 din/l
FROSCH DETERDŽENT BALSAM LEMON 750ML
- Euro Ša M203,00
- Trnava Promet211,00
- Cash & Carry Plus259,99
+1 prodavnica270,67 din/l












