Cene → Kućna hemija → Frosch baby prašk.detergent 1,452kg/22pr

Frosch baby prašk.detergent 1,452kg/22pr
Pakovanje 1,452 kg 3 prodavnice Barkod 4001499963797
899,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
619,15 din/kg
Najskuplje je 1.099,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
899,00 din619,15 din/kg
-
899,00 din1.059,00 din619,15 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.099,99 din757,57 din/kg+200,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 779,00 | 979,00 |
| 26.09.2026. | 779,00 | 979,00 |
| 01.09.2026. | 779,00 | 899,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frosh baby praškasti deterdžent 1,452 kgAksa
- Frosch baby prašk.detergent 1,452kg/22prdm
- FROSCH BABY WASHING POWDER 1,452 KGEuro Ša M
- DETERDŽENT BABY WASHING POWDER 1.45 KG FROSCHSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%FROSCH CLEANING CREAM LAVANDA 500ML
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Transkom 94175,00
- Aleksandrović179,99
+16 prodavnica339,98 din/l
−10%Frosch dishwashing liquid lemon 750ml
- Medius%179,90
- VUM179,99
- ZAM199,90
+7 prodavnica239,87 din/l
−11%FROSCH 1/1 Lavander Universal cleaner
- Aleksandrović259,90
- Metalac Market269,00
- Šumadija Market278,00
+6 prodavnica259,90 din/l
−15%Frosch baby sredstvo za higije.čiš.500ml
- Aksa%259,00
- Aleksandrović299,90
- Aksa Premium305,00
+2 prodavnice518,00 din/l
FROSCH DETERDZENT 1,5L
- Metalac Market740,64
- Aleksandrović749,99
- Mikromarket769,80
+2 prodavnice493,76 din/l
Frosch pH-neutral univ. sred. za čiš. 1l
- Aleksandrović319,99
- BB Trade349,97
- Super Vero349,99
+1 prodavnica319,99 din/l
FROSCH za kupatilo 0500 Hygiene cleaner pumpica
- dm279,00
- Šumadija Market292,00
- Trnava Promet322,00
+1 prodavnica558,00 din/l
FROSCH BABY ODSTRANJIVAC FLEKA 300ML
- Aleksandrović339,90
- Tekijanka435,94
- Podunavlje439,99
+1 prodavnica1.133,00 din/l













