Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja
Mleko, mlečni proizvodi i jaja
2.494 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Zreli Sir Carski 400 g Stara Planina
- VUM489,99
- Metalac Market499,00
- Fortuna Market549,99
1.224,98 din/kgC Šlag 1/2 Vešić
- Transkom 94329,00
- VUM329,99
- Euro Ša M343,00
C Šlag 1/1 Vešić
- Transkom 94599,00
- VUM599,99
- Euro Ša M625,00
Sir Tvrdi sa Kopr B Luk Cca850 g Ac
- Idea · Mercator · Roda2.681,25
Paprika Punjena SV Sirom Rnf Umk
- Idea · Mercator · Roda479,99
Majonez Light 1000 ml Dijamant
- Roda394,99
- Mercator409,99
- Idea419,99
394,99 din/l
Mleko UHT 2,8% mm 1 l K Plus
- Idea · Mercator · Roda109,71
109,71 din/lSir Paladin Blok 2,5 kg Bmi
- Idea · Mercator · Roda1.800,00
720,00 din/kgJaja L 6/1 Slobodan Uzgoj Umk
- Idea · Mercator · Roda129,99
21,67 din/kom
Mleko Sveže Organsko 1 l Organico
- Idea · Mercator · Roda429,99
429,99 din/lMešoviti Proizvod Doro Grande Rf
- Univerexport735,74
- Podunavlje929,99

Sir Tvrdi Koziji Carpodur Vindija Rf
- Europrom3.599,90
- Univerexport3.599,90
1.439,96 din/kg
Sir Tvrdi Ovčiji Ovidur Vindija Rf
- Europrom3.599,90
- Univerexport3.609,99
1.439,96 din/kg
Sir Polutvrdi Tilzit Slajs Vindija 150 g
- Super Vero347,99
- Univerexport411,99
2.319,93 din/kg
Mleko UHT Dukat 2,8% mm 1 l
- Univerexport141,99
- BB Trade159,97
141,99 din/l
Mleko Kondenzovano Steinhauer 8% mm 397 g
- Univerexport310,99
- BB Trade349,97
783,35 din/kg
Mleko Kondenzovano Steinhauer 6% mm 397 g
- Univerexport351,99
- BB Trade399,97
886,62 din/kg
Sir Feta Ovčija i Kozija Kriton Paradosi 150 g
- Univerexport382,99
- Super Vero529,99
2.553,27 din/kg
Grčki Jogurt Dodoni 2% mm 150 g
- Univerexport168,99
- Aroma169,99
1.126,60 din/kg
Sir za Roštilj Talagani Epiros 180 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport713,99
2.222,17 din/kg
Jogurt Kozji Olympus 4% mm 150 g
- Aroma129,99
- Univerexport139,99
866,60 din/kg
Vegan Proizvod Blue Cheese Gusto 200 g
- Univerexport419,51
- Super Vero439,99
2.097,55 din/kg
Biljni Proizvod Pizza Green Vie 250 g
- Super Vero399,99
- Univerexport449,12
1.599,96 din/kg
Mešoviti Neslani Namaz Lurpak 200 g
- BB Trade414,10
- Univerexport519,99
2.070,50 din/kg
Napitak od Soje sa Kalcijumom Lovege Sante 1 l
- Univerexport271,32
- Šumadija Market280,00
271,32 din/l
Namaz Natur Vegan Chef 150 g
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kgNamaz sa Zelenim Začinima Veganchef 150 g
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kgNamaz sa Peč.Crnim i Belim Lukom Veganchef 150 g
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kg
Sir Parmezan Ribani Biraghi 50 g
- Super Vero229,99
- Univerexport254,26
4.599,80 din/kg
Sir Sveži Kremasti Gran Ricota (3x50 G) 150 g
- Super Vero354,99
- Univerexport381,99
2.366,60 din/kg
Parmezan Organski Zanetti 150 g
- BB Trade839,97
- Univerexport912,91
5.599,80 din/kg
Napitak od Pirinča Orasi 1 l
- Super Vero369,99
- Univerexport381,99
369,99 din/lNapitak od Ovsa sa Kalcijumom Orasi 1 l
- VP Dima312,00
- Univerexport407,99
312,00 din/l
Margarin Namazni sa Sojinim Uljem Halta 250 g
- Univerexport176,99
- Medius224,99
707,96 din/kgZamena za Mleko u Prahu Vega 200 g
- Prima102,00
- Univerexport185,80
510,00 din/kg
Namaz Tofu sa Mirođijom Genie 170 g
- Mega Maxi264,99
- Univerexport287,99
1.558,76 din/kgKajmak Mladi Zapis Tare Rf
- Euro Ša M1.335,00
- Univerexport1.599,00
Sir Mladi Kriška Zapis Tare Rf
- ZAM799,00
- Univerexport935,99
Sir Kačkavalj Krstaš Zapis Tare Rf
- Europrom899,90
- Univerexport1.071,99
Šlag Pena Economy Aleva 38 g
- Super Vero74,99
- Univerexport75,84
1.973,42 din/kg
Čoko Mleko 5x0,25 l + Nectar Snack Jagoda
- Univerexport299,99
- Mikromarket365,00
239,99 din/l
Balans+fermentisani Proizvod 2x1 kg TT + Šolja
- Univerexport359,99
- Mikromarket405,57
180,00 din/kgNapitak od Ovsa Barista Oaza TB Edge 1 l + Čaša
- Univerexport449,99
- Europrom489,90
449,99 din/l
Napitak od Badema bez Dodatog Šećera Oaza 1 L+čaša
- Univerexport449,99
- Fortuna Market479,99
449,99 din/l
Jogurt Voćni Dukat Jagoda 330 g
- Senta Promet103,14
- Mikromarket104,24
312,55 din/kg
Jogurt Dukat 3,2% mm 500 g PET
- Tekijanka92,82
- Senta Promet103,14
185,64 din/kg
Jogurt Grčki Dukatos Selection Kokos 150 g
- Univerexport89,99
- Mikromarket102,00
599,93 din/kg
Sir Topljeni Feferoni Biser 140 g
- BB Trade184,97
- Univerexport249,99
1.321,21 din/kg























