Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko UHT Dukat 2,8% mm 1 l

Mleko UHT Dukat 2,8% mm 1 l
Pakovanje 1 l Mlečna mast 2,8% 2 prodavnice Barkod 3870311000627
141,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
141,99 din/l
Najskuplje je 159,97 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
141,99 din141,99 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta159,97 din159,97 din/l+17,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 141,99 | 159,97 |
| 01.09.2026. | 141,99 | 159,97 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 149,99 → 139,99 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO 2.8% 1L DUKATAleksandrović
- MLEKO DUKAT STERILIZOVANO 2.8%MM 1LAroma
- MLEKO DUKAT UHT 1L 2.8BB Trade
- MLEKO UHT 2,8%MM1L SOMBOLEDTranskom 94
- MLEKO UHT DUKAT 2.8%MM 1LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+33 prodavnice94,99 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Univerexport%129,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−10%Mleko Čokoladno Moja Kravica 300 ml
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+33 prodavnice249,67 din/l
−32%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+30 prodavnica79,99 din/l
−22%Mleko Čokoladno Mlekara Šabac 200 ml
- Soulfood42,00
- Transkom 9443,90
- Cash & Carry Plus44,99
+31 prodavnica210,00 din/l












