Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja
Mleko, mlečni proizvodi i jaja
2.648 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

JOGURT PROACTIVE 1%MM 1KG ACTIVE Z
- Idea · Mercator · Roda119,99
119,99 din/kg
JOGURT PROACTIVE 1%MM 1.5KG AZ
- Idea · Mercator · Roda169,99
113,33 din/kg
JOGURT GRČKI 150G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda59,99
399,93 din/kg
MAJONEZ 300ML K PLUS
- Idea · Mercator · Roda116,99
389,97 din/l
MAJONEZ LIGHT 300ML K PLUS
- Idea · Mercator · Roda99,99
333,30 din/l
JOGURT 3.2%MM 1KG TT UMK
- Idea · Mercator · Roda129,99
129,99 din/kgJAJA M 10/1 SLOBODAN UZGOJ UMK
- Idea · Mercator · Roda209,99
21,00 din/kom
MAJONEZ 540ML K PLUS
- Idea · Mercator · Roda239,99
444,43 din/lSIR MINI MOZZARELA 150G DELISO
- Idea · Mercator · Roda249,99
1.666,60 din/kg
PAVLAKA 12%MM 180G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda54,99
305,50 din/kg
PAVLAKA 12%MM 400G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda119,99
299,98 din/kg
PAVLAKA 12% MM 700G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda199,99
285,70 din/kg
JOGURT 2.8%MM 180G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda26,99
149,94 din/kg
JOGURT 2.8%MM 1KG K PLUS
- Idea · Mercator · Roda119,99
119,99 din/kg
JOGURT 2.8%MM 1.5KG K PLUS
- Idea · Mercator · Roda169,99
113,33 din/kg
KISELO MLEKO 2.8%MM 180G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda27,99
155,50 din/kg
KISELO MLEKO 2.8%MM 400G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda59,99
149,98 din/kgSIR STAROPLANINSKI KOZIJI KRAV UMK
- Idea · Mercator · Roda999,90
SIR MASCARPONE 250G DELISO
- Idea · Mercator · Roda349,99
1.399,96 din/kg
SIR SITAN KRALJEVAČKI 500G UMK
- Idea · Mercator · Roda229,99
459,98 din/kgSIR SA PLESNIMA GOLD 100G DELISO
- Idea · Mercator · Roda249,99
2.499,90 din/kgSIR SA PLESNIMA BLUE 100G DELISO
- Idea · Mercator · Roda249,99
2.499,90 din/kgJAJA M 10/1 PODNI UZGOJ K PLUS
- Idea · Mercator · Roda189,99
19,00 din/komJAJA L 10/1 PODNI UZGOJ K PLUS
- Idea · Mercator · Roda199,99
20,00 din/komJAJA M 15/1 PODNI UZGOJ K PLUS
- Idea · Mercator · Roda269,99
18,00 din/komJAJA M 24/1 PODNI UZGOJ K PLUS
- Idea · Mercator · Roda399,99
16,67 din/komJAJA L 24/1 PODNI UZGOJ K PLUS
- Idea · Mercator · Roda429,99
17,92 din/komKRIŠKA RFZ MAESTRO
- Idea · Mercator · Roda639,15

JAJA A KLASA S GRUPA 10/1 AGROĐOLE
- Idea · Mercator · Roda169,99
17,00 din/komSIR KAČKAVALJ K PLUS 35%MM KOM
- Idea · Mercator · Roda1.075,50
SIR KAČKAVALJ K PLUS 35%MM RNF
- Idea · Mercator · Roda1.099,90

SIR ĐUBEK STAROPLANINSKI 300G UMK
- Idea · Mercator · Roda599,99
1.999,97 din/kgPROTEIN GRAŠKA U PRAHU ORGANIC 100G
- Roda579,99
- Mercator589,99
- Idea609,99
5.799,90 din/kgSIR PARMEZAN GRANA SPIC 32% CCA 2KG
- Roda2.749,90
- Idea · Mercator2.799,90
1.374,95 din/kg
SIR MAASDAM LOAF 3,3KG 45%MM FRICO
- Idea · Mercator · Roda2.218,50
672,27 din/kg
JAJA ORGANSKA 10/1 PROFESOR DAUS
- Idea · Mercator · Roda619,99
62,00 din/kom
SIR SITAN 25%MM 400G PK ZLATIBOR
- Idea · Mercator · Roda169,99
424,98 din/kgSIR KAČKAVALJ ZLATIBOR KRSTAŠ 400G
- Idea · Mercator · Roda499,99
1.249,98 din/kgSIR SA BEL LUKOM I KOPR 200G CARPE
- Idea · Mercator · Roda479,26
2.396,30 din/kg
JAJA ORGANSKA 6/1 ORGANICO
- Idea · Mercator · Roda399,99
66,67 din/komSIR KOZJI ZRELI 200G GORSKI
- Idea · Mercator · Roda599,99
2.999,95 din/kg
SIR KOZJI U MASL ULJU 200ML GORSKI
- Idea · Mercator · Roda999,99
4.999,95 din/l
SIR TRUFFER 200G GORSKI
- Idea · Mercator · Roda749,99
3.749,95 din/kg
SIR KOZJI MIX MEZE 200G GORSKI
- Idea · Mercator · Roda599,99
2.999,95 din/kg
PROTEIN GRAŠKA ČOKO BANANA 700G TOP
- Roda2.199,00
- Idea · Mercator2.399,00
3.141,43 din/kg
PROTEIN GRAŠKA KOKOS LEŠNIK700G TOP
- Roda2.199,00
- Idea · Mercator2.399,00
PROTEIN VEGAN MIX 2 700G TOP FOOD
- Idea · Mercator · Roda1.999,00
2.855,71 din/kgPROTEIN VEGAN MIX 3 700G TOP FOOD
- Idea · Mercator · Roda1.999,00
2.855,71 din/kg


