Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → ZOTTIS DEZERT 115G ČOKOLADA (PUDING) DIJAMANT
ZOTTIS DEZERT 115G ČOKOLADA (PUDING) DIJAMANT
Pakovanje 115 g 2 prodavnice Barkod 4014500125688
76,99 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
669,48 din/kg
Najskuplje je 79,90 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
76,99 din669,48 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din694,78 din/kg+2,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 76,99 | 78,45 |
| 01.09.2026. | 76,99 | 78,45 |
Promene cene
- Europrom 22.09. 79,90 → 79,90 din 0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZOTTIS DESERT SCHOCO 115GR DIJAMEuroprom
- ZOTTIS DEZERT 115G ČOKOLADA (PUDING) DIJAMANTTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ZOTTIS DESERT SCHOCO 115G
- Cash & Carry Plus56,99
- VUM59,99
- Senta Promet64,16
+23 prodavnice495,57 din/kg
ZOTTIS DESSERT 115g VANILA
- Cash & Carry Plus56,99
- VUM59,99
- Senta Promet64,16
+22 prodavnice495,57 din/kg
ZOTTIS DRINK 200ml SCHOCO
- Aleksandrović64,99
- Europrom65,00
- Trlić69,90
+3 prodavnice324,95 din/l
ZOTTIS DRINK 200ml VANILA
- Aleksandrović64,99
- Trlić69,90
- Mikromarket72,00
+2 prodavnice324,95 din/l
Zottis Fruit 400g v.jogurt Dijamant
- Metro158,05
- Gomex164,99
- Europrom169,90
395,13 din/kgZOTTIS FRUIT 115G "DIJAMANT" 6608965
- Čutura49,99
- Morava53,00
434,70 din/kg









