Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Grcki jogurt kajsija Maxi 400g

Grcki jogurt kajsija Maxi 400g
Pakovanje 400 g 3 prodavnice Barkod 8600197482430
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
399,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din399,98 din/kg
-
159,99 din399,98 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta159,99 din399,98 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 159,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 159,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GRČKI JOGURT DODONI 8%MM 150 GR
- Fortuna Market139,99
- Super Vero156,99
- BB Trade159,97
+1 prodavnica933,27 din/kg
Grcki jogurt jagoda Maxi 150g
- Maxi79,99
- Maxi Online79,99
- Mega Maxi79,99
533,27 din/kg
Grcki jogurt jagoda Maxi 400g
- Maxi159,99
- Maxi Online159,99
- Mega Maxi159,99
399,98 din/kg
Grcki jogurt kajsija Maxi 150g
- Maxi79,99
- Maxi Online79,99
- Mega Maxi79,99
533,27 din/kgGrcki jogurt JoToGo 150g
- Maxi89,99
- Mega Maxi89,99
599,93 din/kg
Grcki jogurt JoToGo 400g
- Maxi169,99
- Mega Maxi169,99
424,98 din/kg






