Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Grcki Jogurt 9% mm Čaša 400 g Milk House

Grcki Jogurt 9% mm Čaša 400 g Milk House
Najskuplje je 159,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din299,98 din/kg
-
Leon48 radnji u 32 mesta119,99 din299,98 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din324,98 din/kg+10,00 din
-
134,99 din144,99 din337,48 din/kg+15,00 din
-
134,99 din144,99 din337,48 din/kg+15,00 din
-
134,99 din144,99 din337,48 din/kg+15,00 din
-
Aleksandrović8 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Kladovo139,99 din349,98 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38139,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta146,47 din366,18 din/kg+26,48 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta149,99 din374,98 din/kg+30,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu159,00 din397,50 din/kg+39,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,99 | 144,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 144,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRCKI JOG.400G 9%MM MILK HOUSEAleksandrović
- GRCKI JOGURT 9%MM CASA 400G MILK HOUSEČutura, Leon
- JOGURT GRCKI 9% 400G ČAŠA MILK HOUSIdea, Mercator, Roda
- JOGURT 9% 400GR GRCKI CASA MILK HOUSEPrima
- Grcki jogurt 9% m.m. 400g #6 Milk House AK10/2RIČ
- GRCKI JOGURT 9%MM ČAŠA 400G MILK HOUSETekijanka
- JOGURT GRČKI MILK HOUSE 400G ČAŠAUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Grčki Jogurt Dodoni 8% mm 150 g
- Fortuna Market139,99
- Super Vero156,99
- BB Trade159,97
+1 prodavnica933,27 din/kg
Grcki jogurt jagoda Maxi 150g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi79,99
533,27 din/kg
Grcki jogurt jagoda Maxi 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi159,99
399,98 din/kg
Grcki jogurt kajsija Maxi 150g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi79,99
533,27 din/kg
Grcki jogurt kajsija Maxi 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi159,99
399,98 din/kg
Grčki Jogurt Dodoni 2% mm 150 g
- Univerexport168,99
- Aroma169,99
1.126,60 din/kgGrcki jogurt JoToGo 150g
- Maxi · Mega Maxi89,99
599,93 din/kg
Grcki jogurt JoToGo 400g
- Maxi · Mega Maxi169,99
424,98 din/kg





